MATE 7 SİSTEMUİ.APK İHTİYACI

Sponsorlu Bağlantılar

dj mixman

dj mixman

Üye
    Konu Sahibi
MATE 7 SİSTEMUİ.APK İHTİYACI
Merhabalar

Mate 7 kullanıcısıyım ve rootlu kullanıyorum sistemui.apk dosyasını upload edebilecek biri varmıdır.?? Sabahtan beri uğraşıyorum ne bildirim çubuğu ne de nav bar gelmiyor ve arka plan siyah oldu. Geri kalanların çalıştığını düşünüyorum ama emin değilim. Mate 7 avea romludur bilmiyorum normal romlu olanlar arasında fark varmıdır.
Sürüm bilgisi: MT7-L09V100R001C00B137SP11
Acil yardımlarınıza ihtiyacım var...

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
sitesinde MT7-L09V100R001C00B133SP11 var senin sisteme uygun mu bilmiyorum

dj mixman

dj mixman

Üye
    Konu Sahibi
indirdim ama apk olarak bulamadım dosya içinde

dj mixman

dj mixman

Üye
    Konu Sahibi
Sistem.img dosyasını tekrar yüklemem veri kaybına yol açar mı yoksa sadece sistem verilerini mi yeniler?

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
veri kaybı olabilir diye düşünüyorm android kullanan arkadaşlardan bilen varsa bi el atsın

dj mixman

dj mixman

Üye
    Konu Sahibi
telefonu yedeklemeyi biliyorum ben twrp recovery kullanmayı da benim sorun system.img yenilemek veri kaybına yol açar mı.
nav bar ve bildirim çubuyu yok oldu. Tahminim systemui.apk nın çalışmaması yönünde idi ama değiştirdim çalışan ile bir değişiklik olmadı.
kökten format atmayı veri yedekledikten sonra atmayı biliyorum ben daha çok sorunun üzerine gitme çabasındayım.

Koradam

Üye
twrp kurulu ise sadece data yedeği al daha sonra temiz kurulum yap root at twrp recovery kur yedeğini aldığın (sadece DATA) seç restore et

• Beğen
Tepkiler: esegoz

Üst Alt