Masaüstü görünümü yakaladım :ah

Sponsorlu Bağlantılar

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
    Konu Sahibi
Masaüstü görünümü yakaladım :ah
S40 opera mini mod'da MaxiCep' e gireyim demiştim ve hop yakaladım :)

masaüstü görünüm bu galiba bir kez girmiştim keşke hep bu şekilde kalsa fakat sayfa yükletecek bir şeye mesela bir konuya tıklayacak olursam masaüstü görünüm gidecekti... Bazen böyle oluyor sonra geri gidiyor :duvar2:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Masaüstü Modu Ayarlı Değil Mi?

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Tuhaf.Belki Yönlendirdiği Site veya Belirli Başlı Yerlerde Sitelerdeki Verilere Göre İşlem Yapıyordur.Bu Cihazlarla Uğraşmak Cidden Zorlaşti Artık.
Operada masaüstü modunu seçsen bile site ayarlarından da masaüstü modunu seçmen gerekir. Opera mini en kısa sürede çözümleyebileyeceği şekilde açar . Açamazsa hafıza yetersiz , (hatırlamıyorum şu an ) neden dolayı açılamadı uyarısını gösterir.

• Beğen
Tepkiler: Selim Baltaci
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Operada masaüstü modunu seçsen bile site ayarlarından da masaüstü modunu seçmen gerekir. Opera mini en kısa sürede çözümleyebileyeceği şekilde açar . Açamazsa hafıza yetersiz , (hatırlamıyorum şu an ) neden dolayı açılamadı uyarısını gösterir.
Olabilir Belki Reklamlardan Filanda Yapıyordur

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Olabilir Belki Reklamlardan Filanda Yapıyordur
Java yani S40 telefonların çoğu 2mb ram ' e sahiptir. Arka planda 5 uygulama çalıştırabilirler . Fazlasını açamazlar. S40'ı kısıtlayan en büyük etkenlerden biridir.

Bundan dolayı asha serileri geliştirilmiştir. S40'ın dar küçük donanım özellikleri Asha serileri ile daha iyi bir noktaya taşınmış lakin arayüzü bence berbattır.

Asha serilerinde görev yöneticisine ulaşma imkanım olmadı. Sadece arayüzünü inceleme fırsatı bulabildim. Ram miktarını vs bilemiyorum .
@Selim Baltaci @ömer talat katı birinizde asha serisi vardı aşağıdaki konuya bakın isterseniz.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
    Konu Sahibi
Java yani S40 telefonların çoğu 2mb ram ' e sahiptir. Arka planda 5 uygulama çalıştırabilirler . Fazlasını açamazlar. S40'ı kısıtlayan en büyük etkenlerden biridir.

Bundan dolayı asha serileri geliştirilmiştir. S40'ın dar küçük donanım özellikleri Asha serileri ile daha iyi bir noktaya taşınmış lakin arayüzü bence berbattır.

Asha serilerinde görev yöneticisine ulaşma imkanım olmadı. Sadece arayüzünü inceleme fırsatı bulabildim. Ram miktarını vs bilemiyorum .
@Selim Baltaci @ömer talat katı birinizde asha serisi vardı aşağıdaki konuya bakın isterseniz.

evet asha 303 bende peki

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
    Konu Sahibi
Resim kalitesini düşürünce ve hafızada 50 mb gibi yer açınca girmeye başladı :hmmm