Manyetometre Sensör İle Dijital Pusula Kullanın

Sponsorlu Bağlantılar

cancan5000

Üye
bu program tambi fiyasko=) sakın güvenmeyin bikere manyetometre ile çalışmıyor...telefonu dikey konuma getirin ve teker gibi yuvarlayın sadece yeri gösterdiğini görüceksiniz:) yanımda eşşek kadar bi subwooffer war ona tuttum hani manyeto metre etkilensin diye....ama nafile =)

TEKYUMRUK

TEKYUMRUK

Üye
beyler konu yararlıysa teşekkür edin teşekkür ediyosun bizde olumlu diye indiriyoruz yüklüyoruz
SONUÇ BERBAT yukarda yorum yapan arkadaşıma katılıyorum bence çok kandırmacık bişi olmuş

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
bu program tambi fiyasko=) sakın güvenmeyin bikere manyetometre ile çalışmıyor...telefonu dikey konuma getirin ve teker gibi yuvarlayın sadece yeri gösterdiğini görüceksiniz:) yanımda eşşek kadar bi subwooffer war ona tuttum hani manyeto metre etkilensin diye....ama nafile =)

iyide siz pusula kullanırken nasıl kullanıyorsunuz.kalibrasyon yaparak çalışan bir programdır.

oyazici26

oyazici26

Üye
Bu program mükemmel bir şekilde çalışıyor.
Önce ekranda çıkan şekilleri takip edin ve kalibre edin.
N97 ve N8 de herhangi bir sorun yok.

slant1111

slant1111

Üye
tesekkrler

cancan5000

Üye
iyide siz pusula kullanırken nasıl kullanıyorsunuz.kalibrasyon yaparak çalışan bir programdır.

İşte kandırmaca olduğu böyle anlaşılıyor manyetometre için kalibrasyon fabrika çıkışta Q.C. check te atılır ve piyasaya sürülür, manyeto ile çalışsa kalibre etmek zorunda kalmazsınız, hadi onu geçtim benim 40" lik sub wooferımdan bile etkilenmedi NE MANYETOMETREYMİŞ BEEE=)

sakın buna güvenip dağa çıkmayın sizi AKUT bile kurtaramaz:D:D:D:D:D olduğunuz yerde döner durursunuz

suat1111

suat1111

Üye
Bu program mükemmel bir şekilde çalışıyor.
Önce ekranda çıkan şekilleri takip edin ve kalibre edin.
N97 ve N8 de herhangi bir sorun yok.

ewet çalışıyor

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
İşte kandırmaca olduğu böyle anlaşılıyor manyetometre için kalibrasyon fabrika çıkışta Q.C. check te atılır ve piyasaya sürülür, manyeto ile çalışsa kalibre etmek zorunda kalmazsınız, hadi onu geçtim benim 40" lik sub wooferımdan bile etkilenmedi NE MANYETOMETREYMİŞ BEEE=)

sakın buna güvenip dağa çıkmayın sizi AKUT bile kurtaramaz:D:D:D:D:D olduğunuz yerde döner durursunuz

bu nprofesyonel dağ gezisi için değil ancak kıbleye bakıp namazınızı doğru kılabilirsiniz.:)

bu arada siz kullanmayın.:)

TEKYUMRUK

TEKYUMRUK

Üye

geçenlerde bi deneyim dedim etrafta döndüm durdum nafile :D akutu çağırdım o bile beni bulamadı XD
İPHONE sevmediğim halde aldım ama ne diyebilirimki ondaki pusulayla 5800 ın bu pusulusı hiç alakasız manyometre falan hikaye :megafon::aha:

oyazici26

oyazici26

Üye
Kullandığı ürüne üreticisinden fazla sahip çıkan bir yapımız var nedense.
Herşey satın alana kadar. O an avukatlık da beraberinde geliyor.
Pusula bahane; konu yine salakların iphone - nokia tartılması olup çıkıverir hemen.
Dünyadaki telefonların % bilmemkaçını üreten firmalar bilmiyor konuyu.
Hadi öğretin arkadaşlar. Öğretin öğretin öğretin öğretin öğretin ...................

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
bence güzel.

TEKYUMRUK

TEKYUMRUK

Üye
Kullandığı ürüne üreticisinden fazla sahip çıkan bir yapımız var nedense.
Herşey satın alana kadar. O an avukatlık da beraberinde geliyor.
Pusula bahane; konu yine salakların iphone - nokia tartılması olup çıkıverir hemen.
Dünyadaki telefonlerin % bilmemkaçını üreten firma bilmiyor konuyu.
Hadi öğretin arkadaşlar. Öğretin öğretin öğretin öğretin öğretin ...................

tartışany ok eğer doğru okursan anlarsın BANANE İPHONE DAN BANANE NOKİA DAN BENMİ ÜRETİYORUM

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
sahabeayta

sahabeayta

Üye
teş ler kardeş ama şöle bi sıkıntı var telofonu dönderince şaşırıyor sanki yoksa sadece kendimize doğrumu yoksa yatay konumdamı tutalım çözen arkadaşlar yazarsa sevinirim

--------------- Ekleme ---------------

ekran yere bakacak şekilde derken tam anlatabilirmisin ltf çok önemli kardeş teş

suat1111

suat1111

Üye
proyu açç ve tlfnu 8 harfini tamamlar gibi döndür

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
teş ler kardeş ama şöle bi sıkıntı var telofonu dönderince şaşırıyor sanki yoksa sadece kendimize doğrumu yoksa yatay konumdamı tutalım çözen arkadaşlar yazarsa sevinirim

--------------- Ekleme ---------------

ekran yere bakacak şekilde derken tam anlatabilirmisin ltf çok önemli kardeş teş

bileğini sağa sola kıvırın ekrandaki yazı yeşil oluncaya kadar..

sahabeayta

sahabeayta

Üye
çok teş ler sağolun

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
eline emeğine sağlık

Üst Alt