MANU efsanesinden G.Saray'a övgü!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye


Galatsaray Ada sarhoşu... Tam 6 yıl sonra çıktığı Şampiyonlar Ligi arenasında harika bir futbol sergileyerek M.United gibi bir devi elinden kaçıran G.Saray, futbolun beşiği İngiltere'den puansız dönmenin burukluğunu yaşıyor.

Oynanan futbol ve gösterilen mücadele ile mest eden G.Saray, bunun dışında İngiltere'den hatıralarla dönüyor. En önemli hatıra ise sarı-kırmızılı kulübün başkanı Ünal Aysal ve CEO Lutfi Arıboğan ile zirve yapan Manchester United'ın simge ismi Bobby Charlton'un G.Saray ile ilgili övgüleri...

Biz Galatasaray ile dostuz

Maçtan önce Ünal Aysal ve Arıboğan ile yemek yiyen Charlton, G.Saray'ı öve öve bitiremedi. Başkan Aysal, İngiliz efsanesinin sözleri ile çok büyük gurur yaşadı. Görüşmede Aysal, Charlton'a iltifatlar yağdırırken, İngiliz eski futbol yıldızından da övgüler geldi. Charlton, Aysal'a, "G.Saray bir Türk efsanesi. Muhteşem takım. Avrupa kupalarında hep başarılı oluyorsunuz. UEFA organizasyonlarında en başarılı Türk takımı olarak biz G.Saray'ı biliyoruz. G.Saray'ı çok takdir ediyoruz. Bizim dost takımımız" dedi.
 


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt