M600 w950 P990 UYGULAMA VE OYUN (by EXALANS)

Sponsorlu Bağlantılar

murat486

murat486

Üye
saol

furik

Üye
arkadaşlar ben 14 yaşındayım p990i kullanıyorum benim için oyun eklerseniz çok memlun olurum ilgilendiğiniz için tşk

speedyaziz

Üye
Saol Kardeşim çokbaşarılı

alonealways

alonealways

Üye
faydalı bir paylaşım. teşekkürler.
yanlız best message storerde avast virus buldu. bilgin olsun.
-v3te dosya bulunmuyor. onuda eklesen güzel olur. emegine sağlık.

cirkin_cocuk

Üye
:oke:zamanın bırınde adamın bırı bırını gormeye bır yere gıtmıs. bırılerının onun hakkında bırseyler dedıgını duymus ve bırılerını bır takım seyler dedıkten sonra almıs basını bır yerlere gıtmıs:aman2:

arkadaslar ben p 990 i serısı telefon kullanıyorum telefona uygun program bulamıyorum bılmıyorum acaba yazılımla ılgılımı yoksa boyle programların olmamasındanmı?:(:allalla::hmmm:bilmem::sn::utan:deal:

--------------- Ekleme ---------------

arkadaslar boyle bır sıtede yardım edecek kımse nın olmaması cok kotu canım sıkıldı bu telefondan program yok oyun yok yazılım mumkun degıl Yardımcı olmazsanız telefonu satmak zorunda kalacam herhalde yardım edın satmak ıstemıyorum
sımdıden cok cok tesekkur edıyorum

€xcellenc€

€xcellenc€

Üye
telefona uiq3 işletim sistemi için olan programlar yüklemelisin
yoksa çalışmazlar

cem532

cem532

Üye
Emeye Saglık Deydı Tşkkkk

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Teşekkürlerrr

murat486

murat486

Üye
sEN OLMASAN SEP 990 DA BOŞ TEŞEKKÜRLER...

susak

Üye
arkadaşlar bu messenger programları wireles ile internete bağlıyken oradanmı faydalanıyor yoksa gprs den mi? bilen varsa yardımcı olun lütfen...

aslanturkburak

Üye
linklerin hepsi ölü maalesef urasmissin ama yalan olmus bosuna cebellenmesin kimse
:=(

sumeros45

Üye
merhaba dostum.m600i kullanıcısıyım.sana bisorum olacak.ben dün denetim masası>diğer>kurulum sihirbazı dedim ileri dedikten sonra ekran kalibrasyonu cıktı 4 tane köselerde noktalar vardı tıkladım kaydedilsin mi dedi evet dedim vesonra dokunmatik ekranım çalışmıyor sorun ne olabilir msnim bebeto_00@hotmail yardımcı olursan cok sevinirim . unutmadan yeniden versiyonda yukledim olmadı..

ugur07

Üye
exelans ne varsa sende var ya bu sitede tşkler

spawnfb

spawnfb

Üye
kardeş linkler çalışmıyor bir bakarsan ii olur tıklayınca açılan sayfada Erreur 403 - Refus de traitement de la requête (Interdit - Forbidden) yazıyor ilgilenirsen ii olur

blueykala

Üye
ya smsleri mmc ye yada pc ye atabiliceğim bi program lazım acil. p990i nin tuş kapağı bozuldu servise vericem 6000den fazla msj var ve hepsini text dosyası olarak pcye depolamak istiyorum sms diary ve buna benzer bikaç program var ama sms diary de yazılım demo olunca 10 msjdan fazlasını okutmuyo.diğerleri ise zaten 6000msjı kabul etmio. uiq3 uzantılı bi bi program varmı önemli olan bişeyde 6000 küsür msjın hepsini atabilmesi.... ya biri lütfen yardımcı olsun kapayı yicem...

assım

Üye
emeğe saygı

ahmet25gfb2541

Üye
türkiye ligi championsh manager08 varmı?

rasit_ali

Üye
mrb ben agileyi yüklemeyi denedim p990i me koruma hatası veriyor napmalıyım accil yardım

mc92001

linlkler ölmüş kardeşşşşş

TopFury

TopFury

Üye
bende M600 var bi tane sorunlu.nere gönderdimse yapılamadan geldi...anlayan varsa PM atsın görüşelim...emeği boş bırakmayız...