M600 w950 P990 UYGULAMA VE OYUN (by EXALANS)

Sponsorlu Bağlantılar

eksicigeneral

Üye
emegine sağlık

eeggee

eeggee

Üye
ya cok saol ya bı cok programı anlamıom ama rallyyi yukledım baya guzel dıvx dede hata verdı ama olsun yınede cok saol

sakalbaba

Üye
eyvallah

aydinsuheyl

Üye
ellerin dert gormesin

chiasma

Üye
Abi Sony Ericsson w950i diye bi telefon aldım burda bile telefona göre adam gibi bi program yok..Özellikle e-bookları okumak için adobe reader gibi bişi arıyorum ama bulduklarımı da desteklemedi.Verdiğim paraya acımaya başladım 1 haftadır bakmadığım site kalmadı.Media player ya da benzeri bi program da bulamadım.Yaptıkları PC Suite programı da bi halta yaramadı..Beni bu mağdurluktan kurtaracak link verirseniz büyük dua ve teşekkürlerimi alacaksınız..

adinsas

Üye
ya arkadaş bu programları verirken kesin çalışanları veripte milleti boşuna heveslendirmeseniz çok iyi olacak zaten bu 990i aldım sanki yedek parçası olmayan çin malları gibi program aramaktan canım çıktı .şimdi konuya gelelim eğer ÇALIŞAN FLASH PLAYER verebiliyosanız işte ozaman siz bu işi biliyosunuz derim.kusura bakmayım baya doluyum bu konuda. emeğinize saygı duyuyorum tşk

RRVmax

Üye
Ustat,

P990 yazılımları için ne kadar teşekkür etsek azdır.
worldmate yazılımını key çalışmıyor bir çaresi var mı ?
Selamlar

gokselnis

Üye
birşey soracağım ilerde windows mobile veriyonu yüklemek istesek bu mümkün olur mu. konuya hakim arkadaşlar var güzel şeyler paylaşıyorsunuz teşekkürler.

cemilturan

Üye
herkese slm arkadaslar,p990i virüs programı nasıl bulabilirim lütfen yardımcı olun,tesekkürler,emegesaglık...:oke:

murat486

murat486

Üye
saol

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
yenilenmiş programlar yokmu acaba ????

BABUZ53

Üye
Kardes Oncelıkle Ellerıne Saglık Bıde Kumanda Programı Bulursan Cok Makbule Gecer.tesekkurler...

ahmet yasin

Üye
arkadaşlar ben yeniyim indirdiğim herşey sis dosyası olarak iniyo onları nasul uygulama yükle olarak yükliycem? yada nasıl yükleniyo nolur yardım edin

murat486

murat486

Üye
tşk

noloveonlygame

noloveonlygame

Üye
uiqde işletim sistemi dosyayı açtığında otomatik kurulum başlatır

sedoo58

Üye
mrb arkadaşlar. ben p990i için ezan prosu arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

onuer007

onuer007

Üye
Artık isteklere yanıt verilmiyor galiba.
Linklerin çogu silinmiş.
Çalışmıyor

scooter

Üye
Kardeş Teşek Kürler Progrmalariçin

izmiro

Üye
pool oyununu yükledim ama 5 gün oynayabilrsin diyo

izmiro

Üye
süper prog. çok tşk.