Lütfen Yardım Edin çıldıracağımmmmmmmmmmmm

Sponsorlu Bağlantılar

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
Lütfen Yardım Edin çıldıracağımmmmmmmmmmmm
Arkadaşlar Lütfen yardım edin nolur artık bıktım telefonum markası HTC ONE SV güzel bir cihaz kamerası süper diyorlardı kompakt foto makina sensörü var diyorlardı kamerasında ama bendeki cihazda kamerasının özellikle arka kamerasınn sağından solunda ışık vuruyor nerede çekersem çekeyim ışık vuruyor bi an ekranın parlaklığı vuruyor sandım onu düşürdüm olmaz ama yani herşeyi denedim lütfen çözüm söyleyin kamera ayarlarını sıfırladım olmadı güncellemden önce azdı ama güncellemeden önce pek bir fotoğraf çekmedim arkadaşlar lütfen bir çare bulun çıdıracağım örnek foto yolluyamıyorum belki ekleyebilirim sonra

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Root et sisteme gir camera.apk dosyasını değiştir . Yani aynısını bul . Yada format at olmadı yeni rom at. Vardır bir çaresi . Baktın olmadı cihaz sorunlu

fbiugur

fbiugur

Üye
Ama htc root baya bi sıkıntılı ugrastiriyor bilmiyorsan rootu hoc bulasma yeni bi telefon al ;)

omer durus

omer durus

Üye
kameran arizalidir servise gonder derim ayrica htcleri rootlamak neredeyse imkansiz

fbiugur

fbiugur

Üye
Yok ben yaptim imkanli ama cok ugrastiriyo root iznini sirket veriyor mail yoluyla birazda yazilim bilginiz olmasi lazim pc den atmayi dusunurseniz yardimci olurum

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
Rootsuz Çözümü Yokmuki kamera ayarlarını sıfırladım fayfa yok zaten tel benm değil abimin o yüzden sıkıntı bana güvenmiyor kendi telefonum olsa 1000 kez attıydım root :D

Rhino Prime

Üye
allah sabır versiiin ölüksün sen bence garantisi duruyosa geri yolla :)

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
En İyisi O Zaten Garantiiii :D

Rhino Prime

Üye
la kardo dediğim gibi garantisi duruyosa yolla belki sana m8 olarak geri döner öyle yapıyolar ya artık sorun cihazdan kaynaklıysa sana son model veriyolar htc nin yeni uygulaması :) adamlar güveniyor kendisine :)

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
:D inşallah yollayalım bi bir bakıyorum m8 ama nerde :D

NextWorld

NextWorld

Üye
Root fayda etmez
yazılım hepsinde aynı apk yı değiştirmenin faydası yok.
garantiye gönder sorun donanımsal...

Üst Alt