Lumia928(CATWALK) 15 Mayıs'ta duyurabilir


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Nokia'nın merakla beklenen yeni üst seviye windowsphone8 akıllı telefonu Catwalk kod adlı Lumia928 MyNokiaBlog'un kaynaklarına dayandırdıgı haberine göre 15 Mayıs'ta duyurulabilir.

Haberin detaylarına indigimizde ise bizi şaşırtan ayrıntılara da yer verilmiş. 4.5" Oled ekrana sahip olması beklenen yeni Lumia cihazında xenon+Led flaşlı daha yüksek çözünürlük destekleyen bir kamera olması bekleniyor. Siyah,Beyaz,kırmızı ve Cyan renklerde piyasaya sürülecek olan Lumia928 simultaneous voice LTE (SVLTE) destegine de sahip olacak.

15 Mayıs'ta Londra'da duyurulacagı belirtilen cihaz Samsung Galaxy S4 ve Apple İphone 5S'e rakip olarak çıkartılması öngörülüyor. Kafaları karıştıran nokta ise Abd'li dev operatör Verizon'a özel olması beklenen Lumia928'in tanıtımının Londra'da yapılması. Bu da akıllara Lumia928'in global model olma ihtimalini getiriyor.

.
 
ardacumhur

ardacumhur

Üye


Keşke bu olsa :)


Kaynaktaki resim:
:kıskıs:
 
ThunderblastX

ThunderblastX

Üye
Nokia ya hayranım tasarımlarını çok beğeniyorum artık dediğniz gibi arkadaşlar keşke o olsa 928 :) 920 biraz kaba ama yeni modellerde bu açığını kapatması gerekli nokianın :)
 
serecans

serecans

Üye
Inş o tasarima yakin bir şekilde gelir


gelirse 1 gün beklemem alirim
 
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Süper cihaz.haber için teşekkürler
 
fk555897

fk555897

Üye
iPhone 5S'e rakip olabileceğini pek sanmıyorum.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt