Lumia920&SGS4 kapışması başladı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaman_yolcusU

Zaman_yolcusU

Üye
Yalnız orda sg4 ten başka kapısacak yok o da böyle ezildiyse gerisi çok daha geri kalır

drakoja1

drakoja1

Üye
Nokia Lumia 920 97.33% (2,114 votes)

Samsung Galaxy S4 2.67% (58 votes)

ben oy kullandıgımda sonuc bu oldu :=)

Lumiance

Lumiance

Üye
sayfayı her yenileyişte yenidem oy verilebiliyor ama bu tam belirleyici olmaz ki

- - - Eklendi - - -

nerde abi ben göremiyorum ?

hayır sayfayı her yenilemede oy verilemiyor. Dikkat ettiysen "we have already count your vote" ifadesi beliriyor. Yani "oyunuzu zaten saydık" :)

bir de ben ayrıca gs4 ezer diye düşüyordum. Ne yalan söyleyeyim :)

IVI-Elia

Üye
3000 e karşı 94 oy ezdik valla ama ben başa baş gideriz diye düşünüyorum?

yeminli06

yeminli06

Üye
Bu oylama böyle Fenerbahçe'nin seyircisiz oynadığı maçlara döndü :D Hiç çekişme tadı yok :D

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
An itibariyle durum:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
herkes kendi kullandigi telefona oy veriyor. E daha piyasada olmayan ve cekirdekleri dişinda selefinden pek bir farki olmayan bir telefon olunca da sonuc boyle oluyor. Bir de ilk tanitim videolarindaki kasmalar da etkili oldu heralde:D

• Beğen
Tepkiler: kamuraN021 ve sinanozcan312
Zaman_yolcusU

Zaman_yolcusU

Üye
herkes kendi kullandigi telefona oy veriyor. E daha piyasada olmayan ve cekirdekleri dişinda selefinden pek bir farki olmayan bir telefon olunca da sonuc boyle oluyor. Bir de ilk tanitim videolarindaki kasmalar da etkili oldu heralde:D

tanıtım vidosunda kasmamı oldu:)

- - - Eklendi - - -

diger tarafta z10 yerine note 2 çıkmalıydı bence

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
tanıtım vidosunda kasmamı oldu:)

- - - Eklendi - - -

diger tarafta z10 yerine note 2 çıkmalıydı bence
samsungun videosunda degil lansmanda basın mensuplarının ilk incelemelerinde özellikle kilit ekranının açılışında takılmalar vardı

FeRhAt0152

FeRhAt0152

Üye
androidi oyun hastası olmadıktan sonra almam 920 nin önde olması normal

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Temel özellikler olarak sg4 bizim telefonu eziyor diye biliorum fakat bu oylamada samsung 4 daha kullanan olmadıgı için bu kadar düşük aldığını düşünüyorum.Fakat bizim lider çıkmamız gururlandıracak :good:

komando04

komando04

Üye
kullananan olmasa bile o kadar samsungcu var yani buda önemli

IVI-Elia

Üye
Temel özellikler olarak sg4 bizim telefonu eziyor diye biliorum fakat bu oylamada samsung 4 daha kullanan olmadıgı için bu kadar düşük aldığını düşünüyorum.Fakat bizim lider çıkmamız gururlandıracak :good:

Bence o kadar da ezdiğini düşünmüyorum.Kilit ekranında dahi kasmalar oluyordu.Çeşitli yönlerden daha iyi ama sonuçta s3 kullananlar var onlar s4 e verebilirdi..

pirenuri

pirenuri

Üye
Oha ya farka bak :D

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Bence o kadar da ezdiğini düşünmüyorum.Kilit ekranında dahi kasmalar oluyordu.Çeşitli yönlerden daha iyi ama sonuçta s3 kullananlar var onlar s4 e verebilirdi..

doğru diyorsunuz yani ben tanıtımını hiç bir videosunu izlemediğim için kağıtta özellik bakımından öyle demiştim :) ama bizden sonra bence Sony xperia z ile sgs4 yarışsa daha iyi olur aynı özellikler nerdeyse kağıtta tabi :)

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye

haklısınız tanıtımı bende seyrettim ve bahsettiğiniz kasılmalar a bende şahit oldum. zannedersem samsung firması galaxy s4 ün kullandığı 4.2.2 yazılımını cihaza tam adapte edemeden tanıtım yaptı. Büyük ihtimal cihaz piyasaya suruldugunde bu tip kasılmalar olmayacaktır.; kendim galaxy s3 te 4.1.2 sürümünü kullanıyorum ve samsung bu sürümü s3 e iyi adapte ettiginden dolayı kasılma yasamiyorum . Büyük ihtimal s4 de stabil bir sürüm olarak çıkacaktır. ...

yasirtaha

yasirtaha

Üye
Ben telefonumu note2 ile kapıştırdım sonuç benim telefon hükmen galip geldi:aha:

kursat99

kursat99

Üye
Saat 21:27
Nokia Lumia 920 95.52% (7,983 votes) Samsung Galaxy S4 4.48% (374 votes)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt