Lumia Serileri ile Çekilen Fotoğraflar ( Sadece Lumia )

Sponsorlu Bağlantılar

serinaga

serinaga

Üye
  • Beğen
Tepkiler: maydinmaydin ve m542tf

tayfn1907

tayfn1907

Üye
Gençler Nasılsınız bakalım :) Lumia 1020'den selamlar ;)

• Beğen
Tepkiler: yasirtaha, Sensation, baysal.onur ve 1 kişi daha
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
yıldırımları yakalamak için kaç poz çektin? :D

tayfn1907

tayfn1907

Üye
yıldırımları yakalamak için kaç poz çektin? :D
4 Saniye enstantane süresi ile çektim, Bu telefonun en büyük eksiğide burada zaten kesinlikle en azından 8-10 saniye olması gerekirdi bu sürenin ms sağolsun hiç destek vermedi.

Soruyu yanlış anlamışım:) Hatırlamıyorum ama bi 50 tane filan çekmişimdir başka bir zaman yine denemelerim oldu onlar daha güzel eklerim bir ara yine :)

Son düzenleme:
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
4 Saniye enstantane süresi ile çektim, Bu telefonun en büyük eksiğide burada zaten kesinlikle en azından 8-10 saniye olması gerekirdi bu sürenin ms sağolsun hiç destek vermedi.

Soruyu yanlış anlamışım:) Hatırlamıyorum ama bi 50 tane filan çekmişimdir başka bir zaman yine denemelerim oldu onlar daha güzel eklerim bir ara yine :)
bence 4sn'lik enstantene süresi yeterli olmuş zaten. daha fazla olsa daha fazla aydınlık çıkar yıldırımın etkisi daha az olabilirdi resim üzerinde. yani 4sn yerinde olmuş. ama bu anlık anı yakalabilmen için kaç 50 poz çektin rasgele kim bilir tabi :) ama çok da iyi etmişsin ellerine sağlık

tayfn1907

tayfn1907

Üye
bence 4sn'lik enstantene süresi yeterli olmuş zaten. daha fazla olsa daha fazla aydınlık çıkar yıldırımın etkisi daha az olabilirdi resim üzerinde. yani 4sn yerinde olmuş. ama bu anlık anı yakalabilmen için kaç 50 poz çektin rasgele kim bilir tabi :) ama çok da iyi etmişsin ellerine sağlık

4 Saniye yetersiz yazmamnın sebebi bu fotoğraflar değil hocam mesela bir yol çekeceksiniz uzun pozlama ile veya karanlık bir ortamda orman gibi bu şekilde yerlerde çok işe yarardı eminim :)

• Beğen
Tepkiler: ponçikEnişte
tayfn1907

tayfn1907

Üye
Fazla kullanıcı kalmadı sanırım bende sattım cihazı ama eklemediğim resimlerden ekleyeceğim zamanla.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, Sensation ve ponçikEnişte
yasirtaha

yasirtaha

Üye

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin

Üst Alt