Tavsiye Lumia amerika fiyatları hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

calypso16

calypso16

Üye
    Konu Sahibi
Lumia amerika fiyatları hakkında
Nokia lumia 520 amerikada 80 dolarmış bu doğru mu? Arkadasa getirtsek kaca patlar?
Yada baska ucuz model ne olabilir?

luckysleven

luckysleven

Üye
80 $ olayi telefon ilk ciktigi zamandan beri var ben sordurmustum bu fiyati gorunce ya stoklarda yok yada faturaya ek veriyorlar. Birde amazon fiyatlari dusuk oluyor oradan da alirsan buraya getirtemezsin zaten. Bu arada buraya getirtirsen arkadasinla falan 120 lira vergi odersin.

calypso16

calypso16

Üye
    Konu Sahibi
Gerek yok o zaman sağol

bozokluht

bozokluht

Üye
Hatta amazonda indirimle 40 dolara bile satılmış da bizim vergiler sağolsun getirsen kim bilir kaça patlar :duvar2:

Bu da indirimin resmi

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
40 dolar çok az değilmi ya şaka gibi

0MG90

0MG90

Üye
Operatör telefonu ama onlar sadece o operatörü görür sim

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr
luckysleven

luckysleven

Üye
2.el oradakilerin cogu yani used yazanlar kullanilmis. Hani bizdeki turkcellden alinma ikinci el muhabbeti gibi

calypso16

calypso16

Üye
    Konu Sahibi
Ben bir sitede okudum demekki sallama habermis

emz

emz

Üye
Abi ben de 520 kullanıyorum. Bana buradaki maliyeti 600₺. Ama bu telefonu 40$ satış fiyatıyla satsalar varya her ay düzenli olarak yenisini alırım :D

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
meg1ddo

meg1ddo

Üye
Hatta amazonda indirimle 40 dolara bile satılmış da bizim vergiler sağolsun getirsen kim bilir kaça patlar :duvar2:

Bu da indirimin resmi
bunlar at&t ve t-mobile ın kontratlı ürünleri, almak için bu operatörlerin birinden hattın olması lazım ayrıca kontrat süresince başka bir hatta çalışmaz, normal bir mağazadan sim kilitsiz cihaz almanız lazım burda kullanabilmek için. amazondaki ucuz olanlar ise büyük ihtimal teşhir ürünlerdir ondan ucuzdur.

Üst Alt