İpucu lumia almak istiyorum sorularım var

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nirvana92

Nirvana92

Üye
bazen wp lerde ram androiddeki kadar önemli deel diolar bazende 1gb den aşşa alma diolar nedir farkı ?

skynet

Üye
Wp de bazı oyunlar 1GB sınırlaması ile çıktıkları için 512 MB li cihazlara yüklenmiyor. O yüzden yoksa 512 li cihazlarda gayet stabil :)

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Son düzenleme:
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Gündüz çekimi düşündüğümden iyi çıktı şaşırdım
Tesekkur ederim. En azindan discovery kadarmis :D
Kamera uygulamaları kullanmadan direkt kendi uygulaması ile yapılan çekimler bunlar. Nokia kamera beta kurulu değildi. Dün telefonu sıfırlamış arkadaşım.
Benim 620 de nokia kamera beta ile az önce çektiğim resim sonucu bu şekilde. Normalde kamera berbat çeker gece :)
Edit : Benim kızım olur resimdeki hanimefendi.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
4MaGuS

4MaGuS

Üye
1320 gece ve gündüz çekim yaptığım iki resmi az sonra ekliyorum.

Gece Çekimi :

Gündüz Çekimi :

resimler bir bendemi gözükmüyor acaba merak ettim nasıl çekim yapmış diye bana link atarmısınız acaba

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: 4MaGuS
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Kamera uygulamaları kullanmadan direkt kendi uygulaması ile yapılan çekimler bunlar. Nokia kamera beta kurulu değildi. Dün telefonu sıfırlamış arkadaşım.
Benim 620 de nokia kamera beta ile az önce çektiğim resim sonucu bu şekilde. Normalde kamera berbat çeker gece :)
Edit : Benim kızım olur resimdeki hanimefendi.
Allah bagislasin masallah. :) Kardesim cok tesekkur ederim insallah 1hafta icinde bi seyler olucak olursa aliyorum bi lumia :D

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Allah bagislasin masallah. :) Kardesim cok tesekkur ederim insallah 1hafta icinde bi seyler olucak olursa aliyorum bi lumia :D
Ne alırsanız alın wp8 deki hız ve stabilize sizi kendine hayran bırakacaktır. Aldığınız zaman size program ve oyunlar önererim. Bu arada şimdiden hayırlı olsun dileklerimizi sunuyorum.

• Beğen
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi

Ne alırsanız alın wp8 deki hız ve stabilize sizi kendine hayran bırakacaktır. Aldığınız zaman size program ve oyunlar önererim. Bu arada şimdiden hayırlı olsun dileklerimizi sunuyorum.
Cok tesekkur ederim kardesim insallah bi alalimda kafanizi sisiririm :D

4MaGuS

4MaGuS

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve muhammettvurucu
Bay H

Bay H

Üye
Cihaz üzerinde karar kılındığına göre :locked2:. Şimdiden hayırlı olsun cihazınız :)

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...