İpucu lumia 930 aldım

Sponsorlu Bağlantılar

dark_13

Üye
hayırlısı olsun iyi günlerde kullanman dileğiyle

Mertinho35

Mertinho35

Üye
Kaç para ulan bi Lumia 930 ? :cry:

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin ve Pikkaccu
dakamon

dakamon

Üye
Şu batarya performansı merak konusu açıkçası ama ben 925 tasarımına aşığım onun muadili bir tel bekliyorum

• Beğen
Tepkiler: ozggurr
DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
şarj sorun oluyorsa ve imkanınız varsa 1520 alın kullanıyorum en yoğun kullanımında 1 gün 2 saat gitti :)

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Şarj şeyini bu kadar abartmayın ya. Ben iphone kullanıyorum birde 5000 lik portatif şarj aletim var o da 2 kere falan fulleyebiliyor.

Demek istediğim sırf şarj yüzünden başka model alınmaz.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
  • Beğen
Tepkiler: ozggurr ve muhammettvurucu
Murat Alper

Murat Alper

Moderator

vatan bilgisayar fiyatta uçmuş ya :oha: :ban:

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Pil konusunda 5inçlerden aşağıya bakarsak bence en iyi lumia 625 batarya çok iyi.

İman Gücü ile gönderildi.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Iki sorum olacak

1-parasini w8.1 in bu hali ile hak ediyormu
2-925 den yine 8.1 i baz alirsak bu kadar para verip gecmeye degermi ?

Incelemedim ama nacizane tahminim 925 ile aralarinda aman aman bir performans farki yoktur..
Biri 1.5 çift çekirdekli, diğeri 2.2 ghz 4 çekirdekli. Nasıl fark olmaz? ikisinde de gta sa yada modern combat 5 i aç bak nasıl belli oluyor. Bence her türlü değer geçmene. Tasarımını da 925 den daha çok beğendim ben

vatan bilgisayar fiyatta uçmuş ya :oha: :ban:
yanlış yazmışlardır

papakudioflu

papakudioflu

Admin
abi şunu unutmayalım lütfen vatan bilgisayar yeni gelen ürünlere %30 indirimini yapmıyor ancak 6 ay soraki indiriminde 1799 tl olur :kıskıs:
Valla onu bilmem hesaplarım tam olarak 1799TL'ye geliyor %30 indirimle

dakamon

dakamon

Üye
Ali Kemal abi den acilen inceleme videosu istiyoruz ve pil performansı olarakta 920 1020 ve 820 ile karşılaştırma istiyoruz abi oyle konuşma suresi falan filan ol asın gunluk kullanım olarak karşılaştır bir zahmet :) şimdiden ellerin dert görmesin :)

4MaGuS

4MaGuS

Üye
abi şunu unutmayalım lütfen vatan bilgisayar yeni gelen ürünlere %30 indirimini yapmıyor ancak 6 ay soraki indiriminde 1799 tl olur :kıskıs:
her ayın 20 sinde hafta sonuna gelen 2 günde tüm ürünlerde %30 indirim oluyor yeni eski ben bir çok cihazımı böyle aldım

Üst Alt