İpucu lumia 930 aldım

Sponsorlu Bağlantılar

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Siyah hariç her renk var.:DSiyah hariç her renk var.:D

ÖEY

ÖEY

Üye
Bugün bimeks de biraz inceledim dizayn olarak güzel olmuş. Ele oturması falan gayet güzel. Birkaç fotoğraf ve video çektim iyiydi bayağı. 1520'nin kamerası nasıl bilemiyorum ama 930 kamera olarak kendinden öncekilerin önünde bence. Pili daha iyi olsaydı, glance screen olsaydı ve fiyatı 300-400 tl düşük olsaydı kesin alınabilecek bir telefondu :D

nükleer_müh

nükleer_müh

Üye
    Konu Sahibi
Şuan oyun oynuyorum alacak arkadaşlar yanlarında şarj aleti olsa iyi olur birde oyun oynarken alt kısmında aşırı ısınma oluyor

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Sırf tasarımı bile gel al beni diyor. Ilerde ucuzlar ise alabilirim.

dakamon

dakamon

Üye
Bence kendine standart bir kullanım planı belirle ve buna göre bataryadan söz ediver daha yararlı olacak. Mesela Facebook kullan whatsapp kullan twitter kullan internette gezin ama bunların hepsini 3g interneti ile yapıver bize en çok bunlar lazım he instagram falan kullanımını da içine kat bu planın.

nükleer_müh

nükleer_müh

Üye
    Konu Sahibi
İnternetim yok ama wifi sürekli açık

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Kulaklık yok mu? Bence artık telefon üreticileri kulaklık(müzik) olayına biraz ağırlık vermeliler. Ben bu konuda LG G2'yi çok beğeniyorum. Default olarak FLAC desteği var ve kutudan çıkan kulaklıkları quadbeat2 gayet başarılı.

Hayırlı olsun NL930 güzel duruyor ancak glance hoş olabilirdi

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Ben de bugün maketini gördüm. Arkada hafif şişkinlik olmasa daha iyi olurdu. 1520'nin de maketi vardı. Şekli filan güzel ama tek elle kullanımı neredeyse mümkün değil. Şu 830 çıkarsa düşünebilirim. Gerçi şuan Nokia boykot listemde. Belki elimdeki 820 son Nokia cihazım olabilir. Bugün telefon alacak olsam T50 alırım. Vestel Manisa'da üretiyormuş. Artık yerli mallarına yönelmemiz iyi olur. Hep yabancılara kazandırıyoruz.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
drangela61

drangela61

Üye
Hocam nereden aldınız ve fiyatı ne kadar acaba?

Bize her yer TrAbZoN ;)

ErenMSC

Üye
Ekranın altında delik açmışlar :(

dakamon

dakamon

Üye
İnternetim yok ama wifi sürekli açık

Valla benim 820 de wifi deyken kendini 1520 sanıyor o yüzden verdiğiniz batarya performansı pek önemsiz. Mobil verideki durumunu herkes merak ediyor.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve ceza87
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Ben de bugün maketini gördüm. Arkada hafif şişkinlik olmasa daha iyi olurdu. 1520'nin de maketi vardı. Şekli filan güzel ama tek elle kullanımı neredeyse mümkün değil. Şu 830 çıkarsa düşünebilirim. Gerçi şuan Nokia boykot listemde. Belki elimdeki 820 son Nokia cihazım olabilir. Bugün telefon alacak olsam T50 alırım. Vestel Manisa'da üretiyormuş. Artık yerli mallarına yönelmemiz iyi olur. Hep yabancılara kazandırıyoruz.

T-50 Türk malı mı? Yapmayın şunu Allah aşkına.
Neresinden tutsam elimde kalır.
İşletim sistemi: Android (Amerikan firması Google'a ait)
Cihaz : Huewai yada zte firmasına ait.
Tasarım yapmak ve montaj bandında birleştirmekle Türk malı olamaz.

Asıl Türk malı cep telefonu Aselsan'a aitti. Onunda üretimi yıllar önce bitirildi.

• Beğen
Tepkiler: symbianbelle, H.TOGAN, Akhtoher ve 4 diğerleri
dakamon

dakamon

Üye

Asıl Türk malı cep telefonu Aselsan'a aitti. Onunda üretimi yıllar önce bitirildi.

Ne tasarımı ne montajı :D:D:D telefon yüzde yüz çin malı aynı telefon çinde turk parasıyla 450 tl :) ZTE firması yapıyor. Üzerine fabrikadan çıkarken turkcell in istediği yazılar yapıştırılıyor telefonun arkasında altta ZTE yazıyor yine de :) 450 tl lik tel i 700 tl ye kakalıyorlar. Gm dis 2 bile kat kat iyi davranıyor yani turkcell in politikasına göre

• Beğen
Tepkiler: Akhtoher, Aybin.Kilic, ozggurr ve 1 kişi daha
dakamon

dakamon

Üye
ZTE gibi üretici firmalar böyle belli dönemlerde 10-15 tane telefon tasarlayıp bunların numunelerini uretiyor ve gorucuye çıkartıyor sende turkcell yada bir başka firma olarak gidiyorsun içlerinden bir model belirliyorsun bu olsun canım bunu çekti diyorsun :D sonra adamlarda istediğin yazıları üzerine yapıştırıyor bide içine beleş androidi basıyor gönderiyor :) kalite desen çok az güvenirlik az :) olay aynı giyim sektöründe olduğu gibi işliyor orada da siz gidip üretici fabrikaların kreasyonların beğendiklerinizi seçip üzerine kendi logonuzu armanızı bastırtıyorsunuz :) yani olay tamamen sermayeye bakıyor sizde gidip parayı bastırıp ahmet Mehmet t50 diye bir model sürebilesiniz piyasaya :D

• Beğen
Tepkiler: Gopluumit ve Aybin.Kilic
luckysleven

luckysleven

Üye
Iki sorum olacak

1-parasini w8.1 in bu hali ile hak ediyormu
2-925 den yine 8.1 i baz alirsak bu kadar para verip gecmeye degermi ?

Incelemedim ama nacizane tahminim 925 ile aralarinda aman aman bir performans farki yoktur..

umutgidik

umutgidik

Üye
Iki sorum olacak

Incelemedim ama nacizane tahminim 925 ile aralarinda aman aman bir performans farki yoktur..
Öyle gözle görülebilir aşırı bir fark yok fakat batarya performansı için geçilebilir belki

• Beğen
Tepkiler: luckysleven
GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Öyle gözle görülebilir aşırı bir fark yok fakat batarya performansı için geçilebilir belki

Hocam nasıl fark olmaz ya, bende 1520 var. Sırf Nokia camerayı açıp fotoğrafı işleme hızı yeter de artar yani

ozggurr

ozggurr

Üye
Iki sorum olacak

"Bu kadar para verip" dedigine gore parayi onemseyecek maddi gucun var demektir. Bence giris telefonuna sahip olanlar 930'a gecerlerse daha uygun olur. 925 gibi ust sekment ve zaten oldukca iyi performansli bir telefona sahipken 930'a cikar cikmaz gecmek bence parayi sorun etmeyecek kadar maddi guce sahip olmayi gerektirir.

2 sene kullanmissan 925'i gecilir ama bence son tahlilde...

Ben 1020 sonrasi cikacak kamera canavarini bekliyorum sahsen... Ama 925'im ya da 1020'm olmasaydi 930'u kesin alirdim.

• Beğen
Tepkiler: papakudioflu
luckysleven

luckysleven

Üye
"Bu kadar para verip" dedigine gore parayi onemseyecek maddi gucun var demektir. Bence giris telefonuna sahip olanlar 930'a gecerlerse daha uygun olur. 925 gibi ust sekment ve zaten oldukca iyi performansli bir telefona sahipken 930'a cikar cikmaz gecmek bence parayi sorun etmeyecek kadar maddi guce sahip olmayi gerektirir.

2 sene kullanmissan 925'i gecilir ama bence son tahlilde...

Ben 1020 sonrasi cikacak kamera canavarini bekliyorum sahsen... Ama 925'im ya da 1020'm olmasaydi 930'u kesin alirdim.

Valla hocam yazdiklarin son derece mantikli seyler tesekkur ederim cevap icin.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye

Dark Türk firmasi degil miydi?

Üst Alt