İpucu lumia 930 aldım

Sponsorlu Bağlantılar

nükleer_müh

nükleer_müh

Üye
    Konu Sahibi
lumia 930 aldım
arkadaşlar 930 satın almış bulunuyorum sorular ve merak ettiklerinize elimden geldiğince cevap vereceğim

kartal-78

Üye
1- kulanımı nasıl ilk izlenimler - 2- 1520 mi yosa 930 mu aralarındaki fark avantaj ve dez avabgajlar - 3- buyuklu nasıl rahatsız ediyorum yada cebe sığıyormu - 4- telin genel özellikleri ve getirdiği yenilikleri anlatır mısın hepsini cevaplarsa teşekkür adarim

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Sanırım en çok merak edilen batarya performansı olacaktır :)

Son teknoloji ile gönderildi.

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
1-Köşeli yapısından dolayı günlük hayatta örneğin dışarda elinde kullanırken rahatsızlık hissi oluşturuyor mu ?
2-Elbette batarya performansını herkes merak ediyor :)

ÖZGÜNBEY

ÖZGÜNBEY

Üye
Milyonlarca yürek, tek bir soru: Batarya performansı nasıl? :hmmm

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61, Yağız Ryan, Pikkaccu ve 11 diğerleri

ErenMSC

Üye
Hangi renk :ehe

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
video çek :D

skynet

Üye
Hayırlı olsun :)

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Oyun performansı :good:

BaySerkan

BaySerkan

Üye
Hayırlısı olsun,
bende bugün bimeks'te inceleme fırsatı buldum elde duruşu büyüklüğü ekranı şekli şemali hoşuma gitti ama tabiki pil performası herkez gibi benimde en çok merak ettiğim konu..

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Video çek lütfennnnnnn :DHangi renk, kaça, batarya nasıl, kamera, nasıl, kullanım nasıl tasarım olatrak

nükleer_müh

nükleer_müh

Üye
    Konu Sahibi
1 batarya konusu tasarruf kapalı iken 55 den 20 ye 7 saatte indi mübarek kokluyor çok şaşırdım bu konuda 20 de tasarrufu açtım 1 saatte 19 a indi 2. siyah renk aldım 3. biraz kurcalarsanız ekranı aşırı ısınıyor ama altta vermiyor ekranı elleyince anlıyorsunuz 4. cebe rahat sığıyor 5. klavye kullanımı oldukça rahat 6. daha oyun oynama fırsatım olmadı 7. kutudan kulaklık çıkmadı bu beni oldukça sinirlendirdi diye bilirim 8. amatörce bir kutu açılım videosu çektim izlerken gülebilirsiniz :D yarın yüklerim youtube ye 9. kamerasını oldukça beğendim renk tonunu yakalamış adamlar 10 getirdiği yenilikler nelerdir bilmiyorum ilk wp li telim benim

• Beğen
Tepkiler: dark_13 ve Esendağlı
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Kamera nasıl,beklediğin gibimi,birde ekran nasıl.

nükleer_müh

nükleer_müh

Üye
    Konu Sahibi
ekran oldukça canlı kamerası gün ışığında çekim yapmadım daha ama oda içerisinde ki performansı güzel cam gibi :) ilk şarjından sonra çektiğim bir kaç fotoyu atarım buraya

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
The SLayeR

The SLayeR

Üye
bn bile merk ettim :)

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Telefonu bende çok merak ediyorum. Deneme fırsatım ne zaman olacak bilmiyorum. Iphone 6 beklentilerimi karşılamazsa windows Phone a da geçebilirim.

• Beğen
Tepkiler: Aytaç-01
cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
batarya konusunda biraz internet açık kalsın yada oyun oyna bakalım cihaz ısındığında aynı verilere sahip olacakmısın inşallah ısınıncada aynı süreleri verir

• Beğen
Tepkiler: nükleer_müh
osmanmert94

osmanmert94

Üye
Hocam eğer içerikte olsaydı kutudan çıkacak kulaklık 40₺ lik wh-208. Link atayım alın isterseniz.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Hayırlı olsun 888 tl ye gmd 2 yi tercih ederdim ama oda güzel cihaz :good:

nükleer_müh

nükleer_müh

Üye
    Konu Sahibi
Hocam eğer içerikte olsaydı kutudan çıkacak kulaklık 40₺ lik wh-208. Link atayım alın isterseniz.
stokları tükenmiş :( şans yok ki bizde

Üst Alt