Öneri Lumia 920 Kilit Ekranı Şifremi Unuttum

Sponsorlu Bağlantılar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Lumia 920 Kilit Ekranı Şifremi Unuttum
arkadaşlar lumia 920 kilit ekranı şifremi unuttum ne yapmam gerekiyor acaba
yardım edecek kimse yokmu acaba

furyzer0

furyzer0

Üye
Up. Benim bildiğim bir şey yok.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

4MaGuS

4MaGuS

Üye
tuş kombinasyonu ile format atmayı denediniz mi acaba

serinaga

serinaga

Üye
Microsoft hesabınızla bir bilgisayardan erişim sağladığınızda (eğer uzaktan erişim telefonunuzda açık ise) yeni bir şifre belirleyebilirsiniz ...

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
arkadaşlar lumia 920 kilit ekranı şifremi unuttum ne yapmam gerekiyor acaba
yardım edecek kimse yok mu acaba?

Bu işine yarar =>>> Hard reset: ses kısma , güç ve kamera tuşlarına ayni anda 10 saniye basili tutup titreşim gelince kamera tuşunu bırakarak ses kısma ve güç düğmelerini 5 saniye daha basili tutuyoruz.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Bu işine yarar =>>> Hard reset: ses kısma , güç ve kamera tuşlarına ayni anda 10 saniye basili tutup titreşim gelince kamera tuşunu bırakarak ses kısma ve güç düğmelerini 5 saniye daha basili tutuyoruz.
hard reset fayda etmiyor ya bir ünlem işareti çıkması gerekiyormuş galiba o gelmiyor
Microsoft hesabınızla bir bilgisayardan erişim sağladığınızda (eğer uzaktan erişim telefonunuzda açık ise) yeni bir şifre belirleyebilirsiniz ...
telefonumun konumunu buldu nasıl yeni bir kilit ekranı şifresi belirleyeceğim peki onu bilmiyorumda
sorun çözülmüştür konu kapanabilir :locked2:

serinaga

serinaga

Üye
hard reset fayda etmiyor ya bir ünlem işareti çıkması gerekiyormuş galiba o gelmiyor

telefonumun konumunu buldu nasıl yeni bir kilit ekranı şifresi belirleyeceğim peki onu bilmiyorumda
sorun çözülmüştür konu kapanabilir :locked2:

Hangi yöntemle çözdünüz ? Açıklarsanız aynı sorunu yaşayan arkadaşlara çözüm olabilir ...

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Hangi yöntemle çözdünüz ? Açıklarsanız aynı sorunu yaşayan arkadaşlara çözüm olabilir ...
şu lock yöntemi varya onunla çözdüm microsoftun sitesine girerek kilitlendi telefon yeni bir şifre belirledim öle çözüldü
şey özele bakabilirmisin bir rica etsem mesaj attımda

• Beğen
Tepkiler: serinaga

Üst Alt