İpucu lumia 920 batarya değiştirme

Sponsorlu Bağlantılar

KaraKral1907

KaraKral1907

Üye
    Konu Sahibi
lumia 920 batarya değiştirme
arkadaşlar biraz önce müthiş bir cerrahi işlem ile telefonumun bataryasını değiştirdim gerçekten zahmetli bir işmiş şükürler olsun ki telefon hala çalışıyor :) 2 yıl olmuştu artık ve bataryam eskimişti değiştirme vakti geldi die düşündüm ve çokta başarılı oldu değiştimek isteyen varsa denesin oluyor sıkıntı yok sorusu olan varsada buyursun herkese hayırlı günler

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
arkadaşlar biraz önce müthiş bir cerrahi işlem ile telefonumun bataryasını değiştirdim gerçekten zahmetli bir işmiş şükürler olsun ki telefon hala çalışıyor :) 2 yıl olmuştu artık ve bataryam eskimişti değiştirme vakti geldi die düşündüm ve çokta başarılı oldu değiştimek isteyen varsa denesin oluyor sıkıntı yok sorusu olan varsada buyursun herkese hayırlı günler
En iyisi sen buraya nasıl değiştirdiğini yaz da, bizleri de soru sorma zahmetinden kurtar : ) )

• Beğen
Tepkiler: KaraKral1907
KaraKral1907

KaraKral1907

Üye
    Konu Sahibi
En iyisi sen buraya nasıl değiştirdiğini yaz da, bizleri de soru sorma zahmetinden kurtar : ) )
başka telefon olmadığı için resim çekemedim imkan olsaydı resim koyacaktım neyse nasıl anlatıyım işte söktüm teli önce içinde bataryayı tutan bi metal var alt tarafta onu söktüm , bataryanın üst tarafını da tutan bir metal plaka var söktüğüm tornavidanın yardımıyla yavaşça o plakayı kaldırdım ve bataryayı yerinden çıkarttım yeni bataryayı yerleştirdim zaten yapışkanlı olduğu için hemen tuttu. tekrar metal palayı üstüne kapattım alt tarafta tutan metal demiride yerleştirdm vidasını sıktım ve kapağını kapattıp onun da vidalarını sıktım. bu kaa yani işlemle ilgili bi video bulamadım kendim denedim güzel oldu biraz korkarak yaptım ama sorun olmadı :)

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen

Üst Alt