Lumia 900 AT&T 4G LTE İnceleme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Herkese teşekkürler Ali abinin dediği gibi amatör ama aramızdaki samimiyeti yansıttığımız bir video oldu Ali abi gerekli çalışmaları yapsın yenisini güzel bir kamera ile çekeceğiz,Ali abi istersen bu gece çalış yarın öğlen kamerayı kapıp geleyim :kop2:

o degilde hakikaten zormuş arkadaş dilim damagim kurudu yahu. Bir de bir an telefonun yabancisi hissttim kendimi. :kop2:

• Beğen
Tepkiler: Nextman
hidayet02

hidayet02

Üye
Buyrun Mobil Videosunu Buldum:D

http://m.izlesene.com/video/6659756

Bu Arada Mobilden Gayet Net:)
26 Dakikalık Video Ama Sıkıcı Değil:D

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
sağolasın Hidayet :) Çok samimi oldu o yüzden sıkıcı gelmiyor biz de oturup izledik :ehe

hidayet02

hidayet02

Üye
sağolasın Hidayet :) Çok samimi oldu o yüzden sıkıcı gelmiyor biz de oturup izledik :ehe

Zaten Forumdaki Üyelerin Bu Bölüme İlgi Göstermesinin Bir Sebebide Burdaki Samimi Ortamdan Kaynaklanıyor:D ve Buda Videoya Yansımış Fazlasıyla:D

• Beğen
Tepkiler: Nextman
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Allah razı olsun kardeşim sağolasın :tebessum:

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Çok beğendim videoyu.. Zihninize sağlık arkadaşlar.. :oke:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi

Çaktırmadan sufle yapıyor kamera arkasından Ali Kemal'e :kop2:
Sonra baktı olacak gibi değil direk sohbete başlıyor :kıskıs:

ben heyecanliydim can benden de heyecanliydi. Ama bizim cok hoşumuza gitmedi. Tam olarak istedigimiz gibi bir inceleme olmadi malesef. :(

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye

ben heyecanliydim can benden de heyecanliydi. Ama bizim cok hoşumuza gitmedi. Tam olarak istedigimiz gibi bir inceleme olmadi malesef. :(

Gayet iyi olmuş bence.
Tabii inceleme sırasında gerçekten insan hangi menüye gireceğini ve nasıl anlatacağını şaşırıyor.
Yine de çok samimi ve hoş olmuş.
Darısı Lumia 920'ye olsun inşallah.
Senin kuzenden haber yok mu, getiriyor mu kasımda :kıskıs:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi

Gayet iyi olmuş bence.
Tabii inceleme sırasında gerçekten insan hangi menüye gireceğini ve nasıl anlatacağını şaşırıyor.
Yine de çok samimi ve hoş olmuş.
Darısı Lumia 920'ye olsun inşallah.
Senin kuzenden haber yok mu, getiriyor mu kasımda :kıskıs:

dun gece konuştuk kendisi gelemiyor. Ama bir arkadaşiyla gondericek onun da kesin geliş tarihi belli degil:(

Ve evet nereye girecegini ne anlatacagini şaşiriyor insan. Ama şunu anladim ki tarayici,ayarlar ve uygulamalar menulerini ayri ayri cekmek gerekiyor. Cok fazla detaya girmemişiz:hmmm

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt