LUMIA 820'de Fazla Görünen Resim, Video ve Müzikler ÇÖZÜMÜ !

Sponsorlu Bağlantılar

realname11

Üye
benim 520 imde 250 yakın şarkı 4 er tane gözüktü.

Dilaver Kaplan

Dilaver Kaplan

Üye
sd kart biçimlendir yok bende

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk: eline sağlık yararlı konu olmuş :good:

dnzbrcn

Üye
Arkadaşlar ben telefonu sıfırladım, sorun düzeldi mi düzelmedi mi bilmiyorum ama derdim şu an başka. Telefonda amber güncellemesi ya da ondan önce gelen güncelleme görünmüyor. Güncellemeleri denetledim hiçbir şey yok. Ne yapmam gerek?

pirenuri

pirenuri

Üye
Bu gibi sorunlar bazen video formatıyla da alakalı olabiliyor. Hatırlatayım dedim. Bu arada bu konuyu kim hortlattı

dnzbrcn

Üye
Telefonu sıfırlama noktasına gelene kadar sizin orada yazdığınız her şeyi yaptım zaten. Çektiğim fotoğraflarda da aynı şeyi yapıyor, sadece yüklediklerimde değil. O yüzden sıfırladım, şimdi güncellemelerim gitti.

serinaga

serinaga

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu sıfırlama noktasına gelene kadar sizin orada yazdığınız her şeyi yaptım zaten. Çektiğim fotoğraflarda da aynı şeyi yapıyor, sadece yüklediklerimde değil. O yüzden sıfırladım, şimdi güncellemelerim gitti.

Aşağıdaki uygulamayı indirip NOKİA'ya ait olan güncellemeleri yap, herşey eskisi gibi olacaktır ...

OhMyDrogba

OhMyDrogba

Üye
teşekkürler

OozyStaw

OozyStaw

Üye
Benim telefonum Lumia 920 bende SD kart da yok ben ne yapacağım ?

serinaga

serinaga

Üye
    Konu Sahibi
Benim telefonum Lumia 920 bende SD kart da yok ben ne yapacağım ?

Arkadaşım, çok kurcaladım telefonu ve en sonunda hafıza kartını çıkartsam da, kendi hafızasında bile çoğalmalar başladı, en son çareyi fabrika ayarlarına döndürerek çözümledim. Bu sorunun başlangıcı eski sürümden kaynaklanıyor, en son amber güncellemesinden sonra bir sorun oluşmadı şimdiye kadar, yani sanırım düzeltilmiş. Telefonu en son sürüme güncelleyin ve bir defaya mahsus fabrika ayarlarına döndürün, ama yedek almayı da unutmayın tabii ...

Son düzenleme:
OozyStaw

OozyStaw

Üye
Arkadaşım, çok kurcaladım telefonu ve en sonunda hafıza kartını çıkartsam da, kendi hafızasında bile çoğalmalar başladı, en son çareyi fabrika ayarlarına döndürerek çözümledim. Bu sorunun başlangıcı eski sürümden kaynaklanıyor, en son amber güncellemesinden sonra bir sorun oluşmadı şimdiye kadar, yani sanırım düzeltilmiş. Telefonu en son sürüme güncelleyin ve bir defaya mahsus fabrika ayarlarına döndürün, ama yedek almayı da unutmayın tabii ...
telefonumda amber yüklü + gdr3 devo da yüklü ama geçti bir şey yapmadım sildim 1 gün bekledim geri attım şimdi tek var hepsinden

dakamon

dakamon

Üye
Bende şöyle bir sorun oldu sd kartın içindekileri bilgisayara olduğu gibi atıp kartı formatladım sonra o bilgisayara olduğu gibi kopyaladığım dosyaları geri karta aktardım ve teledona taktım sonra bi baktım ki müzik çalar da listede şarkılar 5 er 5 er çoğalmış her şarkıdan 5 adet gösteriyor yada 4 tam hatırlamıyorum ama çoktu. Benimkide bu anlattığınız şekilde mi çözülür. Bende hafızada yer kaplamıyor sadece listede 5 er 5 er görünüm var.

serinaga

serinaga

Üye
    Konu Sahibi
Bende şöyle bir sorun oldu sd kartın içindekileri bilgisayara olduğu gibi atıp kartı formatladım sonra o bilgisayara olduğu gibi kopyaladığım dosyaları geri karta aktardım ve teledona taktım sonra bi baktım ki müzik çalar da listede şarkılar 5 er 5 er çoğalmış her şarkıdan 5 adet gösteriyor yada 4 tam hatırlamıyorum ama çoktu. Benimkide bu anlattığınız şekilde mi çözülür. Bende hafızada yer kaplamıyor sadece listede 5 er 5 er görünüm var.

Arkadaşım zaten sorun SD kartın içeriğinin kopyalanması ile başlıyor, çoğalma belleği artırmıyor, sadece kısayol çöplüğüne dönüyor. Şunu deneyin, SD kartı çıkartıp, kendi hafızasında da aynı sorun varsa fabrika ayarlarına döndürmek gerekli, yok ise SD kartı kopyalayın ama tüm dosyaları değil, sadece Resim, Müzik ve Video klasörlerini kopyalayıp formatlayın ...

serkanoloji

serkanoloji

Üye
yöntemleri deniyorum bitince sonucu buradan paylaşırım teşekkürlerhafıza kartına özellikle attığım bazı müzikler şaşırmayın ringtone klasöründe göründü vede ringtone deki müziklerde silinmiyor.olum noldu lan sana diyesim geldi telefona :)exfat formatlamakda epey sürüyor bilginizeformatlama bitti hafıza kartını telefona taktım, yeni sd kart uyarısına evetle cevap verdim.pin kodumuda yanlış girdim :) evet telefon açıldı,usb bağlantısına gidiyorum.müzik çalarda 15 tane hala müzik görünüyor.dadamm diye uyarısı geldi leptobun :)
Masaüstü için Windows Phone uygulaması nı açıyorum,tüm mizikleri eşitleyi de tıkladıktan sonra eşitleme başladı 250 kadar müzik olduğu için biraz bekletecek sanırım.eşitleme nerdeyse bitti.yaklaşık 50 tane müziğin kopyalanamadığı 830000 hatası verdi .devamve şuan kontrol ettim anında her müzik ikişer olmuş sonuç hüsranne olmuş bu maxi ye böylekimse yokmu heyy

The Benefit

The Benefit

Üye
Bende de çift video göründü. Hafıza kartından sildim, çıkarttım. Sonra geri taktım. Video gözükmüyor artık ama yükleyince çift oluyor. Sanırım yazılım bekleyeceğiz. :s

muratkara21

muratkara21

Üye
nerdeyse bir yıl olacak sorun halen devam ediyor...

Üst Alt