Haber Lumia 730 "Öz Çekim" için Geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
emz

emz

Üye
Bu ozelliklere bakınca bu kesinlikle 730 özellikleri. Ben 830 u 13mp kamara ile bekliyorum ya varya umarım artık pil konusunda adam akıllı şeyler yapmışlardır yoksa çok sövecem bunlara

Abi önümüzdeki aylarda 730 ve 830 a bakacağım. Eğer uygun fiyatlı cihazlar olurlarsa direkt onları alacağım. Özellikle 830 şöyle 900₺ olsun ilk işim onu almak ama daha pahalı olursa zor. Ki 730 da 800₺ falan olursa sanırım ona kayarım. Ama 830 da ön kamera biraz düşük. Ama kapasitif tuşlar çok cezbediyor. Fiyatlara göre bakarız artık.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
830 820 nin devami ve sd buyuk ihtimal olacak . ah keske 930da da olsaydi ama belliydi olayacak. 930 muthis cihaz üst seviye

dakamon

dakamon

Üye
Abi önümüzdeki aylarda 730 ve 830 a bakacağım. Eğer uygun fiyatlı cihazlar olurlarsa direkt onları alacağım. Özellikle 830 şöyle 900₺ olsun ilk işim onu almak ama daha pahalı olursa zor. Ki 730 da 800₺ falan olursa sanırım ona kayarım. Ama 830 da ön kamera biraz düşük. Ama kapasitif tuşlar çok cezbediyor. Fiyatlara göre bakarız artık.

Ben sana şöyle soylim 820 yi çıkmasından 2 3 sonra almıştım sanırım belki daha fazla ama sonuçta yeniydi :) ve fiyatı 1250 idi. Ben açıkçası 830 un 1200 den aşağı geleceğine ihtimal vermiyorum sonuçta 800 serisi orta üst seviye model diyebileceğimiz bir telefon lumia içinde :)

• Beğen
Tepkiler: emz
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Bu ozelliklere bakınca bu kesinlikle 730 özellikleri. Ben 830 u 13mp kamara ile bekliyorum ya varya umarım artık pil konusunda adam akıllı şeyler yapmışlardır yoksa çok sövecem bunlara

Lumia 830'a 13 MP arka kamera kesin gibi. Önemli olan batarya ve o da muhtemelen 2000 mAh üzerinde olacak.

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
  • Beğen
Tepkiler: ByEmre221
Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Cihazın Ağustos ayı sonunda 240$ bandından çıkabileceği belirtiliyor.

dakamon

dakamon

Üye
Lumia 830'a 13 MP arka kamera kesin gibi. Önemli olan batarya ve o da muhtemelen 2000 mAh üzerinde olacak.

5 inç ve pil konusunda da 2600 ü geçerlerse 830 da işte benim telefonum derim.
Sonuçta işlemcisi de 820 ye göre daha enerji tasarruflu. Öyle olunca 2600 üzeri pilde iyi bir performans gösterir. 820 de yaptıkları bu pil hatasını umarım 830 da yapmazlar. 820 de piş performansı açıkçası berbat

Son düzenleme:
Basteryus

Basteryus

Üye
5 inç ve pil konusunda da 2600 ü geçerlerse 830 da işte benim telefonum derim.
Sonuçta işlemcisi de 820 ye göre daha enerji tasarruflu. Öyle olunca 2600 üzeri pilde iyi bir performans gösterir. 820 de yaptıkları bu pil hatasını umarım 830 da yapmazlar. 820 de piş performansı açıkçası berbat
Lumia 930'da 2420 mAh batarya varken, 830'a daha yüksek batarya koyacaklarını düşünmüyorum. Tabi olsa güzel olur:good:

braayn

braayn

Üye
930 gibi olmasın da tanıtıp 5 ay sonra TR'ye gelir.

bozokluht

bozokluht

Üye

• Beğen
Tepkiler: emz ve Sensation
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Bi de yeşilini görelim :eller: Bir sonraki telefonum olabilir kendisi.

dakamon

dakamon

Üye
830 ile 730 u karşılaştırıcam hangisi kafama göreyse alırım :) fazla para verecek gücüm yok o yüzden orta sınıf lumialara bakarım :) en çok dikkat ettiğim konu pil ve kamera :)

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
4 Eylül'de Lumia 730 tanıtılabilir :eller:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
4 Eylül'de Lumia 730 tanıtılabilir :eller:
Lumia 730 ve Lumia 830! Görseldei kamera lensi dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama aşağıdaki Lumia 830'a çok benziyor. Ayrıca bu çerçeve Pureview kamera habercisi.

• Beğen
Tepkiler: ceza87
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt