Haber Lumia 530 Resmi Duyurusu Yapıldı İlk Demo Videosu Yayınlandı.

Sponsorlu Bağlantılar

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
1 gb değilse gereksiz.

İman Gücü ile gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: emz, Aybin.Kilic, skynet ve 1 kişi daha

bozokluht

bozokluht

Üye
89£ Bu da cihazın ülkemizde vergiler dahil olmadan yaklaşık 240 TL'ye satılacağı anlamına gelmekte. Vergiler ile birlikte bu fiyatın ne kadar çıkacağını tahmin etmek ise biraz zor.
240 liranın içerisinde satıldığı ülkenin vergisi de var. Tabi bizim ülke de 120 liralık direk giriş vergisini hesaba katarsak 400 lirayı zorlayabilir:evet:

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
En beğendiğim şeyi: CC-3087 kılıfı :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: emz, Serhan ve ogzhnoTr
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
En beğendiğim şeyi: CC-3087 kılıfı :tebessüm:

Ya 1-2 sene geçsin yeni sezon urunlerden almam lazım sırf kılıfları için :d

Edit: Ya ulan çok hoşuma gitti :D

Edit2: Ekran boyutu aynı belki 520yede olabilir kapak ?

Edit3: Olmuyormuş:(

neyle gönderildiyse gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Edit4'ü bekliyoruz sabırsızlıkla :kıskıs: @ogzhnoTr

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic, emz, ogzhnoTr ve 1 kişi daha
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Neden 530 değil de 525 satın almalıyız?
- 1 GB RAM
- 720p video kaydı
- Otofokuslu kamera
- Eldiven vb. ile kullanabilme imkanı
- Daha ince

Kısacası her türlü 525>530

• Beğen
Tepkiler: m542tf, PureFood, The Benefit ve 3 diğerleri
BelaMonte

BelaMonte

Üye
Bunun işlemcisi 1.2 den 4 çekirdekli. Lumia 920, 925, 1020 işlemcisi 1,5 çift çekirdekli. Şimdi bu telefon daha mı iyi performans verir anlamıyorum.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
pirenuri

pirenuri

Üye
Alt modeli yani Lumia525 de 1Gb ram var Lumia 630 da 512 Mb ram var. Saçmalığın daniskası.

• Beğen
osmanmert94

osmanmert94

Üye
2009'un başlarında çıkan NOKIA 5800XM'de bile bulunan Auto-Focus özelliği 2014 ortalarında çıkan Lumia 530'da yok. Dünyanın en saçma işi bu telefonun oluru 400-450 den fazla değil. 5-6 sene olmuş 5800 çıkalı hala üstün yanları var. :D

• Beğen
Tepkiler: The Benefit ve muhammettvurucu
osmanmert94

osmanmert94

Üye
Nokia’nın alt segmentteki yeni cihazının resmi duyurusu yapıldı.

Microsoft’a devrinden sonra hareketli günler yaşayan Nokia Cihazlar ve Servisler bölümü Windows Phone 8.1 ve Lumia Cyan güncellemelerinin yüklü olduğu yeni bir Lumia cihazını daha resmi bloğu üzerinden yaptığı duyuruyla tanıttı.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Uygun fiyat grubunda Lumia 520′nin devamı niteliğindeki Lumia 530′dan da beklentiler oldukça yüksek. Zira, Windows Phone pazarında en çok satan cihaz konumundaki Lumia 520′den daha başarılı olması beklenen Lumia 530′un oldukça yüksek satış rakamlarına ulaşması bekleniyor.

Lumia 530 sizlerle daha önce de paylaştığımız gibi Qualcomm Snapdragon 200 Quad Core chipset, 4-inç LCDekran, 128 GB’a Kadar arttırılabilir MicroSD kart desteği gibi özelliklerle geliyor.

Lumia 530 Single Sim ve Dual Sim olmak üzere iki versiyona sahip olacak. Single Sim Lumia 530 85€, Dual Sim Lumia 530 ise 100€ fiyatla Ağustos ayından itibaren satışa sunulacak.
Video'daki oynanan oyunun ismini bilen var mı?

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
2009'un başlarında çıkan NOKIA 5800XM'de bile bulunan Auto-Focus özelliği 2014 ortalarında çıkan Lumia 530'da yok. Dünyanın en saçma işi bu telefonun oluru 400-450 den fazla değil. 5-6 sene olmuş 5800 çıkalı hala üstün yanları var. :D
5800xm deki ses hicbir lumia da yok :D

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
symbianbelle

symbianbelle

Üye
2014 yılı olmuş 11.7 mm kalınlık , 512 ram ve auto focus olmayan kamera nedir , sen ne ayaksın gardaş derler

• Beğen
Tepkiler: emz, Aybin.Kilic, The Benefit ve 2 diğerleri
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
2014 yılı olmuş 11.7 mm kalınlık , 512 ram ve auto focus olmayan kamera nedir , sen ne ayaksın gardaş derler
Ne yani yıl 2014 oldu diye 500tl'si olan telefon almasın mı? Nasıl bir mantık yürütüyprsunuz çözemiyorum kusura bakmayın.

• Beğen
Tepkiler: Serhan, ogzhnoTr, goktas19 ve 1 kişi daha
symbianbelle

symbianbelle

Üye
Ne yani yıl 2014 oldu diye 500tl'si olan telefon almasın mı? Nasıl bir mantık yürütüyprsunuz çözemiyorum kusura bakmayın.
almasın demiyorum ama 11.7 mm çok kalın ince yapılamaz mı, kameraya bir autofocus çok mu maliyetli ya da 1 gb ram ?

• Beğen
Tepkiler: The Benefit ve muhammettvurucu
lost68

lost68

Üye
Forever L525

Lumia 525 ile mesaj gönderildi.

• Beğen
pirenuri

pirenuri

Üye
MS nin bu stratejisini hala savunanlar var anlatamıyorum. Adamlar müşteri memnuniyeti için değil kendi cepleri için urun çıkartıyorlar. Şu cihazın 520den,tek farkı 8.1 ile çıkmasıdır. Yazık sana MS yazık

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
MS nin bu stratejisini hala savunanlar var anlatamıyorum. Adamlar müşteri memnuniyeti için değil kendi cepleri için urun çıkartıyorlar. Şu cihazın 520den,tek farkı 8.1 ile çıkmasıdır. Yazık sana MS yazık

1gb ram ile çıksa 525den ne farkı kalacaktı ?

neyle gönderildiyse gönderildi.

• Beğen
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
520'den ucuz olacak fiyatı. Donanımı ve özellikleri de zaten daha geride.

The Benefit

The Benefit

Üye
Hafıza bayağı darmış. Sanki sd karta yüklemede de limit vardı diye hatırlıyorum; ama kaldırdılar sanırım. Sd karta yükleme var meraklanma dediğine göre arkadaşlar. :)

Üst Alt