Lucy Gişe Listelerine İlk Sıradan Giriş Yaptı!


azattt

azattt

Üye
Bu hafta vizyona giren bilimkurgu aksiyon filmi Lucy, gişe yarışında ipi göğüsleyen film oldu!Yılın merakla filmlerinden biri olan Lucy vizyona girdiği ilk hafta 115.091 kişiyi sinema salonlarına çekerek gişe yarışında zirveyi kaptı. Geçtiğimiz haftanın birincisi olan Marvel'in yeni ürünü Galaksinin Koruyucuları, 41.212 kişiyle ikinciliğe gerilerken, Brett Ratner'in yönetmenliğini üstlendiği Herkül efsanesinin yeni yorumu olan Herkül: Özgürlük Savaşçısı vizyondaki üçüncü haftasında 32.135 kişiye bilet kestirerek üçünlüğe yerleşti.

Amerikalı yönetmen Matt Reeves imzalı Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti ise 24.694 gişe listesinde dördüncü olurken, Özkan Çelik'in korku türünde olan filmi Muska için 10.858 bilet kesildi. Amerika'da vizyona girdiği hafta gişe rekorları kıran Channing Tatum ve Jonah Hill'in başrollerini paylaştığı Liseli Polisler 2'yi vizyona girdiği ilk hafta 10.854 kişi tercih ederken, yazın başlamasıyla yeniden vizyon giren Recep İvedik 4'ü 9.704 kişi tercih etti.

Yine bu hafta vizyona giren animasyon filmi Kayıp Karıncalar Vadisi 9.557 kişiyle sekizinci olurken, vizyondaki dördüncü haftasını dolduran bir diğer animasyon filmi Cesur Zebra 6.069 kişiyle dokuzuncu oldu. Listenin onuncu sırasında, ülkemizde vizyondaki yedinci haftasını dolduran ve dünyada milyar dolarları bulan hasılatlara erişen Transformers: Kayıp Çağ filmini 5.897 kişi tercih etmiş.
 
Üst Alt