Uygulama Lucky Patcher ile google playı bozdum

Sponsorlu Bağlantılar

burk0010_

Üye
    Konu Sahibi
Lucky Patcher ile google playı bozdum
Başlıkda belirttiğim gibi root rom vs birçok şeyi kurcalamayı severim lucky patcher ile google playı modladım güzeldi hersey ama eski özelliğinden bikaç bişey yapmak için geri eski haline getirmek istedim ama onu yaparken bozdum olmadı komple silip apk olarak yükledim. Ama beyninde kalan bi kaç kod yüzünden şuan açılıyor hicbisey indirilmiyor uygulamarım bölümüne girince otomatik kapanıyor. Sıfırdan temiz şekildr nasıl google playı kurabilirim. En son çarem rom atmak ama onsuz yapabiliceğim bişeyler varmıdır derin android kullanıcıların yorumlarına ihtiyacım var tesekurler

NextWorld

NextWorld

Üye
Sanırım google play hizmetlerinide tekrar yüklemeniz gerekliydi. Modlu playstore yalnızca lisans kontrollerini engelliyor diye biliyorum ve lucky patcherdan harici olarak da indirebiliyorsunuz...

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

burk0010_

Üye
    Konu Sahibi
Sanırım google play hizmetlerinide tekrar yüklemeniz gerekliydi. Modlu playstore yalnızca lisans kontrollerini engelliyor diye biliyorum ve lucky patcherdan harici olarak da indirebiliyorsunuz...
Ayarlar uygulamalar bölümünden bakınca google hizmetler araçları gözüküyor bisey eksik olabilir mi yada başka bir yol mu izlemeliyim
Tahminimce sistem içine yazılmış bir kod oluştu luckyi kullanırken. Onu bulup silmedikçe google play asla düzgün çalışmicak cünkü ron dısında herseyi denedim. Enson çare romla halledicem ama dediğim gibi o dosyayı bulup silip yada eski haline getlrebilirsem roma gerek kalmicak şuan için

cw_475

Üye
Muhtemelen playstorenin dalvik dosyalarını program sildi aynı ama sahte imzaya sahip kendi Google playstoresini yükledi ve sonra bu yuklemeyi kaldırıncada eski dalvik dosyalarınıda tam yukleyemedi dolayısıyla gitti playstore zor cozersin bu durumu yazılımı baştan atman lazım ya da orijinal playstore dalvik dosyalarını bulup dalvikcache klasorlerine atman lazım.

Üst Alt