Lucid Launcher Pro v5.51


SHS

SHS

Üye
Lucid-Launcher-Pro-v3.74-APK.jpg

Uygulama Adı: Lucid Launcher Pro
Versiyon: 5.51
Gereken Android Sürümü: 3.0 ve üzeri
Kategori: Kişiselleştirme
Açıklama: Lucid Launcher Android kullanıcılarının cihazlarını kişiselleştirmek için kullanabilecekleri bir launcher’dır. Android cihazlar kullanıcılarına geniş yelpazede kişiselleştirme imkanı sunuyor. Farklı alternatifler kullanarak cihazlarını diledikleri gibi farklılaştırma kisteyen kullanıcıların deneyebileceği Lucid Launcher, kapsamlı özellikleriyle dikkat çekiyor.
Lucid Launcher ücretsiz olarak sunuluyor fakat özelliklerinden memnun kalmanız halinde ücretli olan versiyonunu da deneyebilirsiniz. Elbette ücretli versiyonda daha fazla özellik sunuluyor.
Uygulamada çok sayıda ikon desteği, sınırsız widget, arama barı ve diğer kişiselleştirme seçenekleri yer alıyor. İlgi çekici ve etkileyici sayfa geçişleri sunan Lucid Launcher’da hem yatay hem de dikey kullanım için farklı stiller yer alıyor. Tüm görsel efektlerin akıcı bir şekilde işlemesi de keyfi artıran faktörlerden.
Stabilite, özellik zenginliği ve kullanışlılık gibi üç temel öğeyi göz önünde bulunduran üreticiler Lucid Launcher’ı özel olarak optimize ettiklerini iddia ediyorlar. Bu sayed cihazınızın hızından ve genel performansından ödün vermeden, kullanışlı özelliklerden feragat etmeden dilediğiniz gibi kişiselleştirme şansına sahip oluyorsunuz. Türkçe dil desteği vardır.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: Fx.sasser
Üst Alt