Lonely Cat Games SmartMovie v.4.01 + Loader.v1.02 tr fll

Sponsorlu Bağlantılar

kanarya09

Üye
    Konu Sahibi
Lonely Cat Games SmartMovie v.4.01 + Loader.v1.02 tr fll
Bildiğimiz video oynatıcısının en son sürümü çeviri tarafıma aittir

işaretli yere imei mizi yazıp oluşan kodla kayıt yapıyoruz

Download

• Beğen
Tepkiler: 1ReVNaK1, sim sam, brayn09 ve 12 diğerleri

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Teşekkürler.

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Bu versiyon diğerinden çok farklı sanki ayrı bir program gıbı zaten eskısının ustune kurmadı :sn:
Bence çok güzel olmuş emeğine sağlık teşekkürler :)

badboys15

badboys15

Üye
kardeş converteri nasıl türkçe yapacaz bir de alt yazıy nasıl ekleyip telefonda izlicez bilgilendirirsen sevinirim

ghett0

Üye
BIRDE BU ****** calısmıo ...

kanarya09

Üye
    Konu Sahibi
kardeş converteri nasıl türkçe yapacaz bir de alt yazıy nasıl ekleyip telefonda izlicez bilgilendirirsen sevinirim
kardeş converter hakkında ve de alt yazı hakkında bir bilgin yok fakat araşmtırıp bulabilrisın sanırım

--------------- Ekleme ---------------

BIRDE BU - calısmıo ...

program çalışıyor kardeş tekrar kontrol ettim çalışmasa 260 kez indirilip 3-4 teşekkürle kalmazdı bir sürü olumsuz mesaj olurdu ama sendeki hatanın ne olduğunu söyleyebilirmisin ilgileneyim

kartal076

kartal076

Üye
:yuru

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
bu imei işi sakat degilmi ya klonlarlarsa

kanarya09

Üye
    Konu Sahibi
bu imei işi sakat degilmi ya klonlarlarsa
Kardeşim cep programları genelde bu şekilde full alarak kullanılabiliyor
ben bunuı kurduğumda *** falan istemedi kurdum kullanıyorum yanı imei gerekmiyor anazından bende böyle oldu ama diğer arkadaşlarda nasıl oldu bilemiyorum

son_5

Üye
çok teşekkürler işime yaradı

zelimhan

Üye
valla çok hoş yapmışlar.paylaşım için teşekkür ederiz kadeş.eline sağlık.ileri sararken sardığın yeri küçük pencerede göstermsi bütün videoları tarayıp göstermesi haria yeni özellikler.3 gplerde ileri sarma gibi lüxün gelmesi ayriyeten takdire şayan özellikler.beğendim.paylaşımın için tekrar sağol.

cihanturan

Üye
internet üzerinden kayıt istiyor şifreyi gidiğimiz halde nedendir arkadaşlar.onay vermedi internet üzerindende..

kanarya09

Üye
    Konu Sahibi
valla çok hoş yapmışlar.paylaşım için teşekkür ederiz kadeş.eline sağlık.ileri sararken sardığın yeri küçük pencerede göstermsi bütün videoları tarayıp göstermesi haria yeni özellikler.3 gplerde ileri sarma gibi lüxün gelmesi ayriyeten takdire şayan özellikler.beğendim.paylaşımın için tekrar sağol.

işine yaradıysa ne mutlu jardeş bişii deil

internet üzerinden kayıt istiyor - gidiğimiz halde nedendir arkadaşlar.onay vermedi internet üzerindende..

kardeş internet üzerinden onay istediğinde hayır de çık tekrar açtığında sorunsuz olrak kullanırsın

mcraga

Üye
teşekkürler ellerine sağlık

asos901

Üye
çok teşekkürler güzel bir program samsung i560 ta güzel çalıştı

mesajlardaki avi dosyalarını bulamadı ama

cihanturan

Üye
saol kardeş dediklerini yaptım ve oldu çok teşekkür

can4can4

Üye
Kanarya09 arkadaşım proğram güzel çalışıyor teşekkürler. Ama tek sorun N95 cihazımda ayarlardan " TV yüksek kalite " olarak çektiğim videoları izlerken donmalar oluyor. TV normal kalitede sorun yok. Buna çözüm bulabilirsen sevinirim.

kanarya09

Üye
    Konu Sahibi
saol kardeş dediklerini yaptım ve oldu çok teşekkür

önemli deil kardeş

Kanarya09 arkadaşım proğram güzel çalışıyor teşekkürler. Ama tek sorun N95 cihazımda ayarlardan " TV yüksek kalite " olarak çektiğim videoları izlerken donmalar oluyor. TV normal kalitede sorun yok. Buna çözüm bulabilirsen sevinirim.

o sorun hakkında bi şey yapamam kardeş sanırım program codecleri ile alakalı

akınakın45

Üye
cok saol kardes 6630da calısırmı

Üst Alt