[Lonely Cat Games] Jukebox v2.73(0) S60v3/S^1/S^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

erdem1365

erdem1365

Üye
Teşekkürler.

bdumut

Üye
teşekkürler...

amficci

amficci

Üye
teşekkürler

yasarusta1969

yasarusta1969

Üye
paylaşım için teşekkürler. program çalışıyor fakat her açıldığında internet bağlantısıyla lisans kontrolü yapıyor ve hata veriyor. hatadan sonra kapatıp açınca şifreyi girerek çalıştırabiliyorum. şimdilik en iyi çözüm
ben uygulamayı cok kullandım 6600 ve 7610 da çok müzik çaldım su kullandığım jukebox 2.72 sürüm ful dosyayı s60v5 de yani c5 denedim çalısıyor sizler bu sürüm 2.72 imzalı ful kullanım nokıa c5 teşekürler maxicep paylasayım işte link

amficci

amficci

Üye
teşekkürler

habbuj

habbuj

Üye
teşekkürler :)

ilkturk82

ilkturk82

Üye
şuan düzgün saolasın aksi durumda yazarım yıne

evren01

evren01

Üye
emegine saglık güzel program

evren01

evren01

Üye
:tşk:

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
:tşk: güzel paylaşım

• Beğen
Tepkiler: bayram yazıcı ve ayran3883
mrdn_4747

mrdn_4747

Üye
evet anlatıyorum. Buluş bana aittir tamamen. Önce s60 müzik uygulamaları bölümünden çilekeş arkadaşın konusu olan jukebox 2.17 sonunda cracklendi başlığını tıklayın ve ordaki ****** dosyasını bilgisayarınıza indirip imeinizle kod oluşturun. Sonra burdan indirdiğiniz 2.73'e o kodu girin çalışacaktır. Kod girecek yer bulamazsanız 2.73ü kendi sitesinden indirin. 2. Girişlerde internetten yasal onay istiycek kabul edin. Hata verecek 2 sn sonra ve kapanacak. Tekrar girince sadece kod istiycek. Kodu girin ve gene sorunsuzca kullanın. Kullanırken internete bağlı olmuyor sadece kontrol sırasında o da 2-3 sn sürüyor ve sadece 600 bite kadar harcıyor. 1 kb bile değil. Deneyin ve yorumlarınzı ve tabi ki teşekkürlerinizi de bekliyorum.

ben bu proyu indirdim ve xp ye yüklenmedi başka yolu varsa yardımcı olabilirmisiniz

mrdn_4747

mrdn_4747

Üye
bu program contact templates programı ile sıfırlaya biliyormuş ama programı bulamadım

mechul_256

Üye
key şifresi kaçtır bilen varmı

silwer94

Üye
bri yardım etsinnnn :( benim i mei war ama biri ******den benim koda bakabilir miii ? :(

hmzgl

hmzgl

Üye
Bu saatten sonra artık bu programları ücretsiz ve full yayımlamaları lazım şirketlerin yeter artık, elimizde kalan telefonların en azından tutulur bir tarafı kalsın.

Üst Alt