[Lonely Cat Games] Jukebox v2.73(0) S60v3/S^1/S^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
[Lonely Cat Games] Jukebox v2.73(0) S60v3/S^1/S^3 Signed
Müzik çalar uygulamasıdır. Tam sürüm değildir.

Yenilikler:
-Fix in Internet streaming

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: truva1246, sahintokuc, elllf ve 3 diğerleri

larten123

larten123

Üye
:tşk:

emrelives2

Üye
peki bu 5 dakika sonra otomatik kapanıyor mu

serbest888

serbest888

Üye
701 de fp1 den sonra 2.7.2 çalışmıyordu:angry: bu(2.7.3) çalışıyor:alkis acilen tam sürüm yapmak lazım:nono: ilgililere duyrulur :good:
TEŞEKKÜRLER

yutkun

yutkun

Üye
teşekkürler

arslanla

arslanla

Üye
teşekkürler

emrelives2

Üye
bunun tam sürümü s3 için bi türlü yapılamadı.

serbest888

serbest888

Üye
2.7.2 yanlış hatırlamıyorsam tam sürümdü. Ama fp1 den sonra cihazlar açmadı

kordanadam

Üye
tam sürüm olarak nasıl kullanılır anlatıcam 1 saat sonra. Ben 2.72 de kullanıyorum. 2.73'te de olur herhalde. Internet paketiniz ya da wifi olması lazım. Müthiş buluşum için maxicepten ayrılmayın :)

SHS

SHS

Üye
:tşk: Sensation

musam

musam

Üye
thanks

serbest888

serbest888

Üye
tam sürüm olarak nasıl kullanılır anlatıcam 1 saat sonra. Ben 2.72 de kullanıyorum. 2.73'te de olur herhalde. Internet paketiniz ya da wifi olması lazım. Müthiş buluşum için maxicepten ayrılmayın :)

Bekliyoruz ,,,,,,,,.............

bermah

Üye
güzel

kordanadam

Üye
evet anlatıyorum. Buluş bana aittir tamamen. Önce s60 müzik uygulamaları bölümünden çilekeş arkadaşın konusu olan jukebox 2.17 sonunda cracklendi başlığını tıklayın ve ordaki ****** dosyasını bilgisayarınıza indirip imeinizle kod oluşturun. Sonra burdan indirdiğiniz 2.73'e o kodu girin çalışacaktır. Kod girecek yer bulamazsanız 2.73ü kendi sitesinden indirin. 2. Girişlerde internetten yasal onay istiycek kabul edin. Hata verecek 2 sn sonra ve kapanacak. Tekrar girince sadece kod istiycek. Kodu girin ve gene sorunsuzca kullanın. Kullanırken internete bağlı olmuyor sadece kontrol sırasında o da 2-3 sn sürüyor ve sadece 600 bite kadar harcıyor. 1 kb bile değil. Deneyin ve yorumlarınzı ve tabi ki teşekkürlerinizi de bekliyorum.

serbest888

serbest888

Üye
Güzel paylaşim ama her seferinde kod girmek gerekiyor

serbest888

serbest888

Üye
EH ÇALIŞIRSAM OLUR HERHALDE :ehe

tempestshine

tempestshine

Üye
:tşk:

behzat

behzat

Üye
tesekürler elleriniz dert görmesin sagolasin

yusuf3gp

yusuf3gp

Üye
paylaşım için teşekkürler. program çalışıyor fakat her açıldığında internet bağlantısıyla lisans kontrolü yapıyor ve hata veriyor. hatadan sonra kapatıp açınca şifreyi girerek çalıştırabiliyorum. şimdilik en iyi çözüm

Üst Alt