Lollipop Emotion Theme v4.0 for EMUI 3.0/3.1 by Eduardo58 [Can]

Sponsorlu Bağlantılar

Eduardo58

Eduardo58

Üye
    Konu Sahibi
Lollipop Emotion Theme v4.0 for EMUI 3.0/3.1 by Eduardo58 [Can]
Serimin yeni temasıyla karşınızdayım. Özellikler genel olarak birkaç şey dışında aynı ama asıl bomba üst bar' ı @Gray_Wolf ile birlikte şeffaf yapabildik. Vatana millete hayırlı olsun. :D

Yeni Özellikler v4 [21/11/2015]:

√ Ana ekran hava durumu widget değişti ve minimal şekilde ayarlandı.

√ Fazla boyutu ilan ve tema boyutunu gereksiz yere artıran dosyalar temizlendi.

√ Navigasyon bar artık ZTE stilinde.

Default Özellikler v3 [14/11/2015]:

√ Simgeler, default temadaki gibi bir kalıp içerisine sıkıştırılmadı. Yani indirdiginiz uygulamalar icon paketinde varsa oradan alınır, yoksa bir kalıp içerisinde değil de olduğu gibi gözükecek.

√ Tema, birçok özelliğini EMUI 3.1 arayuzunde gösterir. EMUI 3.0 arayuzunde de çalışır ancak bütün özelliklerinden faydalanamazsınız. Deneyip sonucu yazabilirsiniz.

√ Üst bar tamamen tarafımca değiştirildi. (Pil göstergesi, şebeke göstergesi, Wi-Fi göstergesi CM12 arayüzüden alındı ve sayamadigim bircok sey daha değiştirildi).

√ Navigation bar ve simgeleri tarafımca değiştirildi.

√ Dosya Yöneticisi uygulamasının simgeleri değiştirildi. EMUI 3.0 Dosya Yöneticisi' bu daha çok beğendiğim için ona benzettim.

√ Telefon Yöneticisi uygulamasının gorunumuyle oynamadım bence orijinali çok daha iyi.

√ Kısacası benim gibi en hafif şeylere bile takiliyorsaniz ve de gorsellige onem veren biriyseniz, bu tema tam size göre.

Yükleme Rehberi:
√ Aşağıdaki eklentiden Lollipop Emotion.hwt isimli dosyayı indirin.

√ İndirdiginiz dosyayı Dahili/İç Depolama icerisindeki HWThemes isimli dosyanın içine atın.

√ Temalar uygulamasına girin ve üst barda sağdaki “Kişisel” butonuna dokunun. Ardından Lollipop Emotion temasını seçip uygulayın.

• Haberim olmadan hicbir sitede paylasilmamasini rica ediyorum ayrica bir begeniyi de cok görmeyin ortada emek var, emeğe saygı. İyi forumlar. :)

Resimler:

Link:

Bu da üst bar şeffaf yapma yöntemi: https://www.maxicep.com/forum/konu/uygulamalarda-ust-bar-i-seffaf-yapabilirsiniz.964369/

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: hasim49, zabıtlar, KingDroid ve 1 kişi daha

incimsi01

incimsi01

Üye
hangi huawei icin hocam nu g610 u30 var b3nde uygulasam brick sorunu vs ile karsilasor miyim ?
tamamdir hocam temaymis biraz hastayim su aralar beynim yandi rom paylastin sandim kusura bakma :)
temayi yukleyincr ayarlar kismi degismedi bende normal mi ?

Eduardo58

Eduardo58

Üye
    Konu Sahibi
hangi huawei icin hocam nu g610 u30 var b3nde uygulasam brick sorunu vs ile karsilasor miyim ?
tamamdir hocam temaymis biraz hastayim su aralar beynim yandi rom paylastin sandim kusura bakma :)
temayi yukleyincr ayarlar kismi degismedi bende normal mi ?
Ayarlar ve birçok kısmın değişmesi EMUI versiyonu ile alakalı. Temayı tam özelliklerle kullanmak isterseniz telefonunuzun EMUI 3.1 arayüzünde olması gerekir.

• Beğen
Tepkiler: dayco
hakjan01

hakjan01

Üye
Tamam üstad hallettim ;-)

Son düzenleme:
incimsi01

incimsi01

Üye
Ayarlar ve birçok kısmın değişmesi EMUI versiyonu ile alakalı. Temayı tam özelliklerle kullanmak isterseniz telefonunuzun EMUI 3.1 arayüzünde olması gerekir.
Hocam 1.6 icin var mi bir seyler emui 1.6

mayrincir

Üye
Hocam yurt dışından mate 8 getirttim. xda dan 183 tema paketi vardı onları indirdim. Tema kişiselleştirmeden temalara baktım, farklı farklı tema denedim. Farkettim ki türkçe karakterlerim (özellikle İ ı ş ğ) farklı görünüyor ve rahatsız edici. Orjinal temalara döndüysem de düzelmedi. Senin bu temanı yükledim ama yine düzelmedi. türkçe karakter sorununu düzeltecek bir teman var ise paylaşırsan sevinirim. EMUI 4.0 kullanmasıyla alakalı bir durum belliki. Eski telefonuma (Note2) miui rom yüklediğimde bu sorunla karşılaşıyordum ama türkçe karakter destekleyen temalar sayesinde düzeltebiliyordum. Belli ki EMUI4.0 da 3.0 vya 3.1 teması kullanılabiliyor. dosya formatı ".hwt" zaten. dediğim gibi var ise türkçe karakter destekleyen bir tema paylaşırsan sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Eduardo58

Eduardo58

Üye
    Konu Sahibi
Hocam yurt dışından mate 8 getirttim. xda dan 183 tema paketi vardı onları indirdim. Tema kişiselleştirmeden temalara baktım, farklı farklı tema denedim. Farkettim ki türkçe karakterlerim (özellikle İ ı ş ğ) farklı görünüyor ve rahatsız edici. Orjinal temalara döndüysem de düzelmedi. Senin bu temanı yükledim ama yine düzelmedi. türkçe karakter sorununu düzeltecek bir teman var ise paylaşırsan sevinirim. EMUI 4.0 kullanmasıyla alakalı bir durum belliki. Eski telefonuma (Note2) miui rom yüklediğimde bu sorunla karşılaşıyordum ama türkçe karakter destekleyen temalar sayesinde düzeltebiliyordum. Belli ki EMUI4.0 da 3.0 vya 3.1 teması kullanılabiliyor. dosya formatı ".hwt" zaten. dediğim gibi var ise türkçe karakter destekleyen bir tema paylaşırsan sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
EMUI 4.0 henüz bize gelmedi, birkaç ay içinde gelecek. Ancak şunu söylemeliyim ki EMUI 3.0 da tema ile yazı tipini değiştirebiliyorken, EMUI 3.1 de bu özellik engellendi. EMUI 4.0 da nasıl dır, tam olarak bilmiyorum ve bu temanın üzerine de bpaylasmadigim birçok güncelleme çıkardım. Size sorum şu, telefonu aldığınızda da Türkçe karakterde eksiklik var mıydı, yoksa sonradan mı oldu?

mayrincir

Üye
Yok hocam. Ilk başta orjinal temada bir sorun yoktu. Kendi içerisindeki temalarda da sorun yok. Zaten orjinal temalar ve emui marketindeki temalar icon ve duvar kağıdı değiştirmek dışında başka bir işe yaramıyor. Yazı tipi değiştiren emui4 teması olmadıĝından yazı tipi değişince bir daha düzelmiyor. Yine font değiştiren tema kullanmak gerekiyor ve türkçe karakter destekleyen tema bulmak gerekiyor. Sorunu fabrika ayarlarına dönerek, 4 saat eski uygulamaları kurarak çözdüm. Şimdilik bir daha tema yüklemiycem.

md671993

Üye
Hocsm linkler patlamış..

Eduardo58

Eduardo58

Üye
    Konu Sahibi
Hocsm linkler patlamış..
Temayı güncelleyeli bayağı oldu ama Maxicep te paylaşmayı unutmusum. Eskisi kadar çok sık ugramiyorum buralara artık. Temanın yeni ismi Material Emotion”. Link:

merkez-1

Üye
Teşekkürler ellerine sağlık

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
Teşekkürler çok güzel

Üst Alt