(LOGO) ATATÜRK LOGO

Sponsorlu Bağlantılar

iturankya

iturankya

Üye
    Konu Sahibi
(LOGO) ATATÜRK LOGO
Discovery 1 için logodur.

Yüklemek için, sıfırlama yapmadan CWM'den flashlayabilirsiniz.

Ben de herhangi bir sorun olmadı. :)

Buradan indirebilirsiniz :)

• Beğen
Tepkiler: devrimsel ve ÇaRşI 2387

SHS

SHS

Üye
açılış animasyonu herhal

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Büyük Harfler İle Başlık Atmak Yasak

devrimsel

Üye
Baska telefonlara da uygulayabilir miyiz

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
ne alakası var kardeşim estağfurullah
Aynısınıda falconn00 na Desene O Zaman Hani Çok Biliyosunuzya Görende O Zaman Ben Küfür Edeyim Sende Oralı Olma Madem Forum Kurallarına Uymuyoruz.Hatta Tüm Konularımı Buyuk Harfle Yazayım Desemki Hakkında Büyük Değil Dedim Kabul Edeyim Tartişda La Havle Vela Kuvvete illa Billahil Aliyyil Azım
hocam sakin olun :)

dostum forum kuralları gereği yasak
Bendemi Problem Var Nedir Anlamıyorumki O Zaman Birbirimize Küfür Edelim Biriside Çıkıp Uyarsın Küfür Etmeyin Diye Onadamı Edelim Ne İçkisi Alkol Bey :bilmm

• Beğen
Tepkiler: ghstr ve falconn00
falconn00

falconn00

Üye
ne alakası var kardeşim estağfurullah
Hocam şuan ki tartışmamızın sebebi (affedersiniz ama) sizin forum kurallarını ihlal etmeniz.
Lütfen Konu başlığını düzeltin ve bu konu kapansın. Aksine forum yetkililerine bu durumu bildireceğim...
Ve DarkedBlue61 hocam haklı sonuna kadar biri gelsin biz küfür edelim ona o zaman herkese gelen geçene hatta forum yetkililerinede saygısızca konuşalım...
Lütfen DarkedBlue61 hocamdan özür dileyin (sizi uyarmasına rağmen düzeltmediğiniz için).
Ve konu başlığını düzeltin
Aksine forum yetkililerine bu durumu bildireceğim...
Aynısınıda falconn00 na Desene O Zaman Hani Çok Biliyosunuzya Görende O Zaman Ben Küfür Edeyim Sende Oralı Olma Madem Forum Kurallarına Uymuyoruz.Hatta Tüm Konularımı Buyuk Harfle Yazayım Desemki Hakkında Büyük Değil Dedim Kabul Edeyim Tartişda La Havle Vela Kuvvete illa Billahil Aliyyil Azım

Bendemi Problem Var Nedir Anlamıyorumki O Zaman Birbirimize Küfür Edelim Biriside Çıkıp Uyarsın Küfür Etmeyin Diye Onadamı Edelim Ne İçkisi Alkol Bey :bilmm
haklısınız hocam. :)

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hocam şuan ki tartışmamızın sebebi (affedersiniz ama) sizin forum kurallarını ihlal etmeniz.
Lütfen Konu başlığını düzeltin ve bu konu kapansın. Aksine forum yetkililerine bu durumu bildireceğim...
Ve DarkedBlue61 hocam haklı sonuna kadar biri gelsin biz küfür edelim ona o zaman herkese gelen geçene hatta forum yetkililerinede saygısızca konuşalım...
Lütfen DarkedBlue61 hocamdan özür dileyin (sizi uyarmasına rağmen düzeltmediğiniz için).
Ve konu başlığını düzeltin
Aksine forum yetkililerine bu durumu bildireceğim...

haklısınız hocam. :)
Yok Ben Bişey İstemiyorum Ben Gidiyorum Şimdi Yetkililer gelecek Basacak Cezayı Bana kalsın Hadfi Selametle Mübarekler

• Beğen
Tepkiler: ghstr