Logitech MX Master 3 mouse ve MX Keys klavye duyuruldu


ANIL

ANIL

Admin
Logitech MX Master kablosuz mouse serisinin yeni modelini duyurdu. Logitech, MX Master 3 kablosuz mouse ile birlikte MX Keys isimli yeni bir kablosuz klavye duyurdu.


MX Master 3 mouse 4.000 DPI Darkfield sensörüne sahip. MX Master 3 üst tarafta yer alan tekerleklerin haricinde yan tarafında da tekerleklere sahip. Hemen altında ise işlem atayabileceğiniz iki tuş yer alıyor.

MX Master 3 mekanik kaydırmanın yerine yeni elektromanyetik sistemi kullanıyor. Kaydırma sisteminde iki mod bulunuyor. Daha fazla dayanıklık için adım adım kaydırma ve tekerleğin serbest dönmesini sağlayan daha hızlı bir 'sessiz' mod. Batarya süresi ise 70 gün.

Screenshot_2019-09-04 Logitech’s MX Master 3 makes the best mouse even better(1).png

Logitech MX Keys ise USB-C ve Logitech'in Unifying alıcı desteği olan Windows, Mac, iOS, ve Android ile uyumlu kablosuz klavyedir. Klavyenin bataryası ışıklar açık şekilde 10 gün, ışıklar kapalı şekilde 5 ay gidiyor. Batarya azaldığında ışıklar açık ise otomatik olarak kapanıyor.

Logitech MX Master 3 mouse ve MX Keys klavye 99.99 Dolar fiyat üzerinden satışa sunulacak.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
Ozan

Ozan

Admin
Özellikle mouse çok güzel, klavyenin arkadan aydınlatma oluşu da işi tamamlıyor.

mx2 mouse kullanıcısı olarak güncelleme vakti gelmiş gibi 😇
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
ANIL

ANIL

Admin
 
ANIL

ANIL

Admin
 
Ozan

Ozan

Admin
Henüz satışa başlamadı bakalım etiketi ülkemizde Ne olacak?
 
ANIL

ANIL

Admin
MX Master 2S yurdışı fiyatı aynı şekilde 99 Dolar. Türkiye'de şu an 600TL civarı satılıyor. MX Master 3 muhtemelen daha yüksek bir fiyat ile giriş yapacak.
 
Üst Alt