Logitech MK470 Slim Kablosuz Klavye ve Mouse

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Logitech MK470 Slim Kablosuz Klavye ve Mouse
Logitech yeni kablosuz klavye ve mouse modeli MK470 Slim Wireless Combo'yu resmi olarak duyurdu.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Logitech MK470 minimalist ve modern yapısı ile şık bir görünüme sahip. Oldukça az yer kaplayan klavye ve mouse tek bir USB alıcı ile çalışıyor. 2.4 GHz kablosuz bağlantısına sahip cihazları 10 metreye kadar kullanabilirsiniz.

Logitech MK470 batarya konusunda mouse için 18 ay, klavye için 36 ay ömür sunuyor. Siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip olan Logitech MK470 modelinin detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ömrü Uzun Olursa Ne Ala

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Ömrü Uzun Olursa Ne Ala
Olur fakat tuş aralığı çok sık sevmiyorum bu olayı ama renk bakımından güzel . Bizde halen 2004 ' ten kalma klavye var beyaz ve gri karışımı ateş ediyor . Bir daha gelmez öyle ürünler .

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Olur fakat tuş aralığı çok sık sevmiyorum bu olayı ama renk bakımından güzel . Bizde halen 2004 ' ten kalma klavye var beyaz ve gri karışımı ateş ediyor . Bir daha gelmez öyle ürünler .
Genelde Böyle Tuşları İnce Olanlar Pek Uzun Ömür Sunmuyor Maalesef.En Azından Bana Uzun Denk Gelmedi

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Bizde halen 2004 ' ten kalma klavye var beyaz ve gri karışımı ateş ediyor . Bir daha gelmez öyle ürünler .

Aynen öyle, o yıllarda çok güzel tasarımlar görüyorduk ya.
Xp bilgisayarımda kullandığım '' '' klavye ve mouse, şu an satılan ürünlerden daha estetik. :thumbup:

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61

Üst Alt