Locked

Sponsorlu Bağlantılar

faiq_axadov

faiq_axadov

Üye
mod cok guzel ama ben bu modu rusca işletmek isterdim bu mümkünmü?? a bu arada NFE programıyla rus dilini yamaya atdim ama mod çalışmadı

supported

Üye
Merhabalar bu güncellemeyi yükledim tamam telefonda problem ama geri dödüremiyorum.Nokia telefonumu geri alacak ücret iadesi için bu şekilde verirsem pürüz çıkacağını düşünüyorum.Yardım edin lütfen.Tel numaramı yazayım oradan bile arayabilirsiniz.Gerçekten çok önemli
Tel:05054081978
E-mail : [email protected]
Bilen bir arkadaş yardımcı olsun.
Bu arada telefonum nokia C6-01.3 görünüyo KVK bir kere anakart değiştirmişti.

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Merhabalar bu güncellemeyi yükledim tamam telefonda problem ama geri dödüremiyorum.Nokia telefonumu geri alacak ücret iadesi için bu şekilde verirsem pürüz çıkacağını düşünüyorum.Yardım edin lütfen.Tel numaramı yazayım oradan bile arayabilirsiniz.Gerçekten çok önemli
Tel:05054081978
E-mail : [email protected]
Bilen bir arkadaş yardımcı olsun.
Bu arada telefonum nokia C6-01.3 görünüyo KVK bir kere anakart değiştirmişti.

orjinal yazılımla flash at hiçbir sıkıntı çıkaramazlar

supported

Üye
atamıyorum ki.Dead phone bile denedim %70 de hata veriyor.Product falan değişmiş olmasın bu yazılımın product code ne acaba.

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
atamıyorum ki.Dead phone bile denedim %70 de hata veriyor.Product falan değişmiş olmasın bu yazılımın product code ne acaba.
bataryanın altında varmıydı acaba RM koduyla birlikte

supported

Üye
Ana kart KVK tarafından değiştirildi.059C383 olduğunu sanıyorum sadece

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
sorunun donanımdan kaynaklanıyorsa yazılıma bakacaklarını sanmam tabi bi olasılık :)benimle aynı product code, sen orjinal yazılımı yüklemeyi denedinmi bazı cwf lerde hata alabilirsin

supported

Üye
Deniyorum başka FRm ler indiriyorum deniyorum olmuyor.USB driver ı falan diyor kesiliyordu.Dead phone denediğimde silmeye başlıyor %70 de hata veriyor.USB hatası diyor.Ve şuan dan itibaren sizin attığınız telefon mesajını bile okuyamadım mesaj var fakat açmak isteyince bekleyip duruyor.

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
hmm bilemedimki, forum abilerimizden destek al istersen team ile sana yardımcı olsunlar

supported

Üye
Bu arada bana kalırsa bu imajdan gözden geçirmeniz gereken birşey var ve belkide benim sorunumun sebebi de bu.Telefon kapalı iken pilini söküp takıp power butonuna basmaz iken sağ üst köşede şarj işareti görünüyor.Ve bilgisayarımda auto run ekranı geliyor ve ben kapalı telefonun hafıza kartını görüntüleyebiliyorum.Son durum da bu hatayı verdi.
Flashing finalization failed. Do you like to retry the finalizing?

HRESULT 0x8421001c (-2078212068)

Firmware: Cannot verify communication to phone after flashing. Make sure that phone booted up correctly and retry.Ve telefon öldü Nokia logosu gelip yanıp sönüyor ama boot etmiyor.

respection123

Üye
Bu arada bana kalırsa bu imajdan gözden geçirmeniz gereken birşey var ve belkide benim sorunumun sebebi de bu.Telefon kapalı iken pilini söküp takıp power butonuna basmaz iken sağ üst köşede şarj işareti görünüyor.Ve bilgisayarımda auto run ekranı geliyor ve ben kapalı telefonun hafıza kartını görüntüleyebiliyorum.Son durum da bu hatayı verdi.
Flashing finalization failed. Do you like to retry the finalizing?

HRESULT 0x8421001c (-2078212068)

Firmware: Cannot verify communication to phone after flashing. Make sure that phone booted up correctly and retry.Ve telefon öldü Nokia logosu gelip yanıp sönüyor ama boot etmiyor.
Hiç korkma :) Ben Bi C6ya 99 a yakın flaşh attım. Forumda Dead flash yöntemi var. İyi bi oku anla kolaydır.

bilalxb3838

Üye
kardeş bunu yükledim ve telin ekranı yaklaşık 1 gün sonra gitti acaba nedeni ni bilen var mı şimdiden teekkürlerekran sanki televizyonun çekmeyen kanalı gibi oldu telden mi yoksa bu cfw den mi acaba

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
büyük ihtimal telden kaynaklanıyor, başka cwf dene olmazsa servise gönder

respection123

Üye
kardeş bunu yükledim ve telin ekranı yaklaşık 1 gün sonra gitti acaba nedeni ni bilen var mı şimdiden teekkürlerekran sanki televizyonun çekmeyen kanalı gibi oldu telden mi yoksa bu cfw den mi acaba
Yazılım ile bir alakası yok. Cihaz Donanım ile ilgilidir. İstersen orjinal yazılımı yükleyebilirsin.

rtuklt

Üye
hocam eline sağlık çok hızlı güzel olmuş mesaj önbelliğini e ye taşımışın hafıza kartını çıkardım mesajlara girmiyo tekrar c ye nasıl alınır düzelir cv çok iyi ancak bu mesaj işi nasıl düzelir lütfen yardım...

respection123

Üye
@ANIL Link kırık konu kilit :locked:

Ts099

Üye
Kardeş ellerine sağlık ama linkini yenilersen sana zahmet.

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
elinde olan arkadaş varsa upload etsin

balee

Üye
Linki nerden bulabilirim :(

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387