Locked

Sponsorlu Bağlantılar

oqan43

oqan43

Üye
hocam bayadır kullanıyodum cfw yi ama yeni bişey farkettim sosyal ağlar açılmıyor sosyal ağları kullanmadığım için yeni farkettim girdiğin zaman geri atıyor biraz araştırdım yazılımdan kaynaklanıyormuş bi çaresi varmı bunun

Plesk234

Üye
    Konu Sahibi
Sosyal ağlar sorunlu.İstersen orjinal yazılımı kullan onda açılır + Symbianı bıraktım

smh60

smh60

Üye
Androidmi İos mu WP mi :D

Plesk234

Üye
    Konu Sahibi
Wp8:)

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

emrednz

emrednz

Üye
arkadaşlar cfw attıktan sonra bende mesaj konusu problem yaratmaya başladı şebeke olduğu halde ilk göndermede mesaj gitmiyor tekrar gönderilenlere girip atıyorum yoksa 5 dk sonra gönderiyor

Plesk234

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar cfw attıktan sonra bende mesaj konusu problem yaratmaya başladı şebeke olduğu halde ilk göndermede mesaj gitmiyor tekrar gönderilenlere girip atıyorum yoksa 5 dk sonra gönderiyor
Hafıza kartı takılımı?

eyetkin

eyetkin

Üye

bende aynı sorunla karşılaştım çoklu mesaj yollarken oldu.

ceydonmez

ceydonmez

Üye
bunu ve kasmayan tarayıcıyı ne sekılde yukleme yapmalıyız bu konuda bilgi verirmisiniz.

Plesk234

Üye
    Konu Sahibi
bunu ve kasmayan tarayıcıyı ne sekılde yukleme yapmalıyız bu konuda bilgi verirmisiniz.

Bişe yapmana gerek yk. Direk telefona atıp.Tıklayıp yüklüyorsın.rarın içindekileride aynı şekil.

kertilli

Üye
teşekkürler güzel paylaşım benim bi kaç sorunum var yalnız yardımcı olabilirmisiniz maillerime giremiyorum mağazadan hiç bişey indiremiyorum bağlantı hatası diyor yardımcı olursanız sevinirim.

- - - Eklendi - - -

sosyal ağlara girdiğimde geri atıyor facebook felan kullanamıyorum ne yapmam gerekiyor.

kertilli

Üye
merhabalar ben daha önce yine sormuştum tekrara sorayım benim e-posta açılmıyor sosyal ağlardan atıyor bana yardımcı olabilirmisiniz lütfen.

respection123

Üye
SOsyal Ağlar Sorunlu.

kertilli

Üye
nasıl yapılıyor acaba

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
nasıl yapılıyor acaba

gerekli modlar sitede mevcut, sistem modlamaya bölümüne bak

- - - Eklendi - - -

http://www.maxicep.com/s-3-sistem-modlama/symbian-belle-refresh-fp2-mod-paketi-18-03-2013-a-716576.html