Lise öğrencisiyim Mezun olucam ama KPSS'de Branş Bazında sıralama kafamı karıştırdı

Sponsorlu Bağlantılar

Jinnquaan

Üye
    Konu Sahibi
Lise öğrencisiyim Mezun olucam ama KPSS'de Branş Bazında sıralama kafamı karıştırdı
Selamun Aleyküm öncelikle abilerim, ablalarım ve dostlarım.

2014 Kpss sinavına girdim puanım yüksek değil fakat kendi dalımda seçim yapıp branş bazında sıralamadan bakınca ;
KPSSP94 Puan Türünde 58,99676 puan ile BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ / WEB PROGRAMCILIĞI alan(lar)ında 1. sıradasınız
Diyo
Ve Diğer laboratuvar hizmetleri laborant dalında seçincede bunu diyor yanı kendı dalımda bu puanla atanma ihtimalım varmı yokmu ?
Laboratuvar hizmetlerinde ;
KPSSP94 Puan Türünde 58,99676 puan ile LABORATUVAR HİZMETLERİ / LABORANT alan(lar)ında 125. sıradasınız

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Anlamadim 58 puan aldin ve o puanla herhangi bir yer icin 1.sin mi yaziyo?
Iyiymis :D kendi dalindan bir tercih yapsaydin tutma ihtimali yuksekti de kpss tercihleri bitmedi mi yanlis mi hatirliyorum?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
gecikmeli bir konu açtığın için tebrikler

_RYUK_

_RYUK_

Üye
haziran aramalarını bekle.ozaman tercih yapabilirsiniz tercih tarihleri ni ÖSYM den takip ediniz.

Jinnquaan

Üye
    Konu Sahibi
Hayır gecikmeli açmadım şuan lise 4 öğrencisiyim mezun olmadan tercih yapamıyoruz.Ve evet 58 puanla nasıl olduysa kendı dalımda 1. sırada gözukuyorum anlamış değilim ona anlam istiyorum

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Okudugun dal pek tercih edilen bir dal degil demekki

Üst Alt