lise 3 çalışma düzeni

Sponsorlu Bağlantılar

@bluesky@

@bluesky@

Üye
    Konu Sahibi
lise 3 çalışma düzeni
Arkadaşlar lise 3 teyim ygs ve lsy ye az kaldı kazanamama korkusu hat safhada sizce ders çalışma düzenim nasıl olmalı :)

0MG90

0MG90

Üye
Lise3'ten mi gireceksin YGS'ye? Asıl benim stres yapmam lazım :D
Bol bol test çöz, dershaneye gidiyorsan anlatırlar zaten YGS

cagrii_72

cagrii_72

Üye
Bende lise 4 teyim lise 3 te çalışmadım pişman oldum doğrusu.Yerinde olsam günlük tekrarları yaparım test çözmeye erkenden başlarım.Bu şekilde stressiz bir şekilde sınava girer ve kazanırsın

@bluesky@

@bluesky@

Üye
    Konu Sahibi
Bende lise 4 teyim lise 3 te çalışmadım pişman oldum doğrusu.Yerinde olsam günlük tekrarları yaparım test çözmeye erkenden başlarım.Bu şekilde stressiz bir şekilde sınava girer ve kazanırsın
Evet işte bende ondan korkuyorum cevaplarınız için teşekkürler
Lise3'ten mi gireceksin YGS'ye? Asıl benim stres yapmam lazım :D
Bol bol test çöz, dershaneye gidiyorsan anlatırlar zaten YGS
Hayır dershaneye gitmiyorum ama gitmeyi düşünüyorum :)

bthn_997

bthn_997

Üye
YGSye calışmak yerine 11. sınıfın konularını eksiksiz öğrenmeye çalış bence

heathrow

heathrow

Üye
Forumları bırak :D

• Beğen
Tepkiler: @bluesky@ ve mehmet12671

furkankaya559758

Üye
Arkadaşlar lise 3 teyim ygs ve lsy ye az kaldı kazanamama korkusu hat safhada sizce ders çalışma düzenim nasıl olmalı :)
Eğer dershaneye gideceksen dershaneden sana bir çalışma programı verirler. Eğer gitmezsen günlük soru çözme adedi belirle o kadar soru çöz.

• Beğen
Tepkiler: @bluesky@
Yunkaai

Yunkaai

Üye
Şuan 12. Sınıfım. Son sene dil bölümüne geçtim. Şuan haliyle zorluk çekiyorum. Gecen sene TM üzerine bir dershaneye gittim. Hiçte çalışmadım. Evet pismanim. Son sınıfların hepsi aynı şeyi der :D

Bölmünü bilmiyorum ama dedikleri gibi okul derslerinin günlük tekrarını yap. Ek olarak ta YGS ye de ağırlık vermenin tavsiye ederim. Sene başlayınca çok sıkıntı çekmezsin. Mat 1 konularını tekrar et. Az az paragraf filan çöz. Fazla değil günlük 2 saat YGS çalışsan yeter. Gelecek sene konular üst üste yığılmaz hem

@bluesky@

@bluesky@

Üye
    Konu Sahibi
Şuan 12. Sınıfım. Son sene dil bölümüne geçtim. Şuan haliyle zorluk çekiyorum. Gecen sene TM üzerine bir dershaneye gittim. Hiçte çalışmadım. Evet pismanim. Son sınıfların hepsi aynı şeyi der :D

Bölmünü bilmiyorum ama dedikleri gibi okul derslerinin günlük tekrarını yap. Ek olarak ta YGS ye de ağırlık vermenin tavsiye ederim. Sene başlayınca çok sıkıntı çekmezsin. Mat 1 konularını tekrar et. Az az paragraf filan çöz. Fazla değil günlük 2 saat YGS çalışsan yeter. Gelecek sene konular üst üste yığılmaz hem
Eşit ağırlık bölümündeyim önerilerin için teşekkürler :)

Üst Alt