Lisansli Garmin .v5.00.50 ( Resimli anlatim )

Sponsorlu Bağlantılar

'Sefer

'Sefer

Üye
:tşk:

idrisbil

Üye
belle de calısıyormu acaba
bir de garmin de buyuk bir firma neden sygic gibi 3d navigasayon yapmaz anlamıyorum ibirik bunlar yaaw

rastmus

Üye
ayarlarını yaparsanız ücret almaz demişsiniz. bahsettiğiniz ücret internet bağlantı ücreti olsa gerek. yanılıyormuyum?

memoli6767

memoli6767

Üye
ayarlarını yaparsanız ücret almaz demişsiniz. bahsettiğiniz ücret internet bağlantı ücreti olsa gerek. yanılıyormuyum?

dogru arkadas Naviyi acinca ayarlarini yaparsin birde tlf,nun Gps ayarlarina bakarsin onlarida ayar yaparsin
sebeke tabanli olanlarin kontur yedigi anlatilmakta

Saygilar

rastmus

Üye
application ı kurdum sorunsuz zaten daha önce de 5800 telefonumda kuıllanıyordum. ancak klavyenin hiç bir türlüsü açılmıyor bunda, ne olacak. yeniden kursam düzelir mi aceba?

mustafadifb1

mustafadifb1

Üye

Cep telefonunuz ile uydu bağlantısına geçip gideceğiniz istikameti yazın, o sizi adrese teslim yapsın. Bu yazılım Symbian İşletim sistemli cep telefonları için Garmin tarafından üretilmiş şuan için en son sürümüdür. Tamamen Türkçedir ayrıca Türkçe nenüye ve Türkçe sesli yardıma sahiptir.

benim telefonum n8 belle hackli direk yükledim telefonunuzla uyumlu değil yinede yüklensinmi dedi yükledim ama açılmıyor bu proğramı n8 uyumlu nasıl bulabilirim yardımcı olursan sevinirim teşekkürler

jatvalca

jatvalca

Üye
garmin en iyi gps programlarından biri fakat 6710 da çok yavaştı umarım bu hızlıdır
emeğe saygı teşekkürler

boncukkom

boncukkom

Üye
Sagol Arkadaç RİCA etsem bunun sis ini paylaşırmısın hoşuma gitti eline saglık

ordoseclorum

Üye
C7 belle kullanıyorum ama adres girmek için klavye açılmıyor ? sebebi nedir

maddock

Üye
teşelkürler...

ozkanyildiz24

ozkanyildiz24

Üye
teşekkürler

SHERQUAN

Üye
Çok teşekkürler nokia nın navigasyonuyla kaybolmaktan bıkmıştım N8 de çalışıyor sadece klavye gelme sorunu var tuş kilidi açıp kapayınca düzeliyormuş o da.

tarxhn

tarxhn

Üye
:tşk:

semihtan

semihtan

Üye
teşekkürler dostum emeğine sağlık

Dereck

Dereck

Üye
bunun kıbrıs haritası var mı

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Yüklersen olur sanırsam denemedım hic kardeş

• Beğen
Tepkiler: Dereck

moonwalker1981

Üye
kardeş eline sağlık

yorgoyorgun

yorgoyorgun

Üye
ellerin dert görmesin kurdum ve harika çalışıyor dediğin gibi ücretsiz ve çok kullanışlı.:)

deger54

Üye
teşekkürler emeğinize sağlık...

tesadf

tesadf

Üye
bende motorola motoluxe XT615 telefonum var bu program benim telefonu desteklermi acaba bu konuda yardımcı olmanızı rica ederim.

Üst Alt