Lisansli Garmin .v5.00.50 ( Resimli anlatim )

Sponsorlu Bağlantılar

mirzasinan

mirzasinan

Üye
ücretsiz sürüm denemek için veya satın al diyor

atom76

Üye

----------Eklendi @ 20:53:26 ---------- Yazıldı @ 20:40:39 ----------

bende c 7 var her şeyi harfiyyen yaptım telefona attım ama yüklemeye başlıyor ve bu cihaza uygun değil diyor sorun nedir sizce

aldemirfatih

aldemirfatih

Üye

----------Eklendi @ 20:53:26 ---------- Yazıldı @ 20:40:39 ----------

bende c 7 var her şeyi harfiyyen yaptım telefona attım ama yüklemeye başlıyor ve bu cihaza uygun değil diyor sorun nedir sizce
bi sorun yok...cihaza uygun değil dediğinde devam et...ama dosyaları hafıza karta atarken root klasörünün içini açıp içindekileri atacaksın...

atom76

Üye
tamamdır yüklendi fakat ürün kodu yanlış 8 haneli ürün kodunu girin diyor...

ager34

Üye
bellede çalışmıyor program :(

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Karde belle cıktımıkı calışsın daha orjınalı .D

rowel35

rowel35

Üye
belle de çoğu proyu çalıştırma gibi bir sorun var normal olarak:) bunu denedim olmadı. sygic mobile var onu deneyin forumda bulabilirsiniz. gayet güzel. tek kötü yani ingilizce ses. ama ben nokianın kendisininkini tek geçerim. google earth daki yer imlerini de bi kaydetse aslında güzel olacak ama. koordinatla benim iişim o yüzden iyi oluyordu.

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş orjinal belle cıksın calışır.

lewent2020

lewent2020

Üye
linkte sorunmu var anlamadım gitti,kaç defa denedim 1-2 mb indiriyor ondan sonra duruyor.

veterinarius

veterinarius

Üye
bende şöyle bi ****** vardı, ama versiyonu hatırlayamıyorum.

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
var bro icinde

WebStyle

WebStyle

Üye
Yakında kardeşimin yanına eskişehir'e gideceğim navigasyon aleti almayı düşünüyordum. Önce bunu bir test edeyim en iyisi boşuna masraf yapmayayım şimdi :)

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş Cok güzel tavsiye ederim boşa para verme :)

Git paranla yardım yap daha iyi :):)

aslankuzey

Üye
para almaması için nasıl ayarlar yapıyosunuz

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Telefon ayarlari/Uygulama ayarlari/Konumlama/Konumlama Yöntemleri/Yardımlı Gps ve Tumleşik Gps yi Sec Gerisini boş bırak ve haritaya gir :)

Suyaka

Suyaka

Üye
Moon, paylaşım için sağol öncelikle. C7-00 Belle'ye başarılı bir şekilde kuruldu ve çalışıyor. ; )

ahhooww

Üye
dostum bu germin bellede çallışıyormu ben kurmayı denedim ama çalışmadı acaba bi uyumsuzlukmu var germin yazısı çıkıyor sonra kapanıyor.. birde kurarken telefonla uyumsuz dedi telefon n8

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Calışıyor kardeşim icindeki ayarları yap :)

----------Eklendi @ 20:14:03 ---------- Yazıldı @ 20:13:40 ----------

Moon, paylaşım için sağol öncelikle. C7-00 Belle'ye başarılı bir şekilde kuruldu ve çalışıyor. ; )

Eica ederim :)

Üst Alt