lira yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
lira yükleme
Genelde ptt den lira yüklemesi yapıyorum ptt kapalı oluyor malum başkada yükleme yapacak yer yok online işlemlerden bankamatik kartı ile lira yüklemesi yapmak istiyorum her hangi bir sıkıntısı yoktur herhalde birde kart ile yuklemelerde bedava internet varmış onun için yükleme yapmadan bişey yapmaya gerek varmı

PALA.

PALA.

Üye
Hat pttcell mi ?
Genelde bimcell gibi aynı usül yükleme yapılır sorun olacağını sanmıyorum. Hediye hakkında bilgim yok.

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Hat pttcell mi ?
Genelde bimcell gibi aynı usül yükleme yapılır sorun olacağını sanmıyorum. Hediye hakkında bilgim yok.
[/QUOTE
avea ya geçtim iki ay filan oldu Vodafondan 27 TL 7GB veriyordu bol bol yetiyordu avea nın 9GB yetmiyor nasıl oluyor böyle anlamadım aynı kullanıyorum avea da bir oyun var sanki

yeumyang

yeumyang

Moderator
Hat türktelekom mu pttcell mi yükle Kazan kampanyalari şuan itibari ile sadece bimcell de var

• Beğen
Tepkiler: ibrahim 42
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
hat türktelekom

yeumyang

yeumyang

Moderator
Maalesef turktelekomda yükle Kazan kampanyası yok bazen kişiye özel kampanyalar oluyor sms geliyor şu kadar TL yükle internet kazan diye

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
Bimcell de herhangi bir sorun yok, geçebilirsiniz.
39 liraya 10 gb internet olan karma paketi var + 40 lira üstü yüklemeye 5 gb ediye toplam 15gb internet oluyor.
Ama bu kampanya Temmuzda bitecek, sonrasında ne çıkar bilemiyoruz ama bana göre 40 liraya en az 20gb internet olmalıydı.

• Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Bimcell de herhangi bir sorun yok, geçebilirsiniz.
39 liraya 10 gb internet olan karma paketi var + 40 lira üstü yüklemeye 5 gb ediye toplam 15gb internet oluyor.
Ama bu kampanya Temmuzda bitecek, sonrasında ne çıkar bilemiyoruz ama bana göre 40
Avea ya yeni geçtim biraz zaman geçsin nolacak bakalım
Mesaj birleştirildi:

Maalesef turktelekomda yükle Kazan kampanyası yok bazen kişiye özel kampanyalar oluyor sms geliyor şu kadar TL yükle internet kazan diye
Teşekkür ederim usta sağol

• Beğen
Tepkiler: yeumyang

Üst Alt