"Liderler dalgalı denizde belli olur"


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OğuzcanAbi

Üye
Galatasaray Sportif Direktörü Adnan Sezgin idman öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı. Sezgin kötü günlerden hep beraber çıkacaklarını kaydederken Misimovic hakkında da açıklamalarda bulundu. Sezgin "Lider kişiler dalgalı denizde belli olur" dedi.

Galatasaray Sportif Direktörü Adnan Sezgin kulüpte yaşanan son gelişmeler hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. Adnan Sezgin Misimovic hakkında "Misimovic ile ilgili açıklamayı yaptık. Teknik heyetin kararı doğrultusunda alındı, kendisine iletildi. Spekülasyonlar yaratılmaması detaylarıyla Hagi'nin imzasıyla yayınladık. Kendisi yarın da takımdan ayrı çalışacak" ifadesini kullandı.
"INSUA'NIN DURUMUNA SEZON SONU BAKACAĞIZ"
Boşnak futbolcunun sözleşmesi hakkında da konuşan Sezgin "Misimovic ile opsiyonlu bir anlaşmamız var. Leasing gibi yapılan bir anlaşmaydı. Misimovic hakkında aldığımız kararın futbolcunun sözleşmesiyle bir ilgisi yok" dedi. "Hagi, takımda kiralık futbolcu istemiyorum demişti. Şimdi tek kiralık futbolcu Insua kaldı. Onun durumu ne olacak?" sorusunu da cevaplayan Sezgin "Evet. Insua tek kiralık olarak futbolcu kaldı. Sezon sonuna kadar mukavelesi var. Opsiyonu bizde. Onun durumuna da sezon sonu bakacağız" dedi.
"LİDER KİŞİLER DALGALI DENİZDE BELLİ OLUR"
Zor günlerden geçirdiklerini de kaydeden Sezgin "Yönetim Kurulu takdirini gerektiren bazı kararlar var. Zor günlerden geçiyoruz. Önemli olan, lider kişiler dalgalı denizde belli olur. Eski halimize en kısa zamanda kavuşacağız. Biz takımımıza, taraftarımıza inanıyoruz. İyi günler yaşamak istiyoruz. Zor günlerden geçecek kadar büyük bir camiayız. Gelişmeleri beklemek gerekiyor" açıklamasını yaptı.

 


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt