Haber LG'nin Yeni Amiral Modeli G7 İçin Her Şey Sil Baştan Yapılacak


Buğra

Buğra

Admin
LG'nin CEO'sundan gelen emirle firma yeni amiral gemi modeli LG G7 için bütün çalışmalara en baştan başladı.


Güney Koreli The Investor firmasının yeni bir raporuna göre, LG'nin Başkan Yardımcısı ve CEO'su konumunda bulunan Jo Seong-jin, şirketin mobil bölümünün yaklaşmakta olan yeni amiral gemisi modeli için sıfırdan çalışmaya başlamasını emretti.

Anonim bir LG yetkilisine göre, CES 2018'i takiben, yaklaşmakta olan amiral gemisi cihazının geliştirilmesinden sorumlu ekip yeni amiral gemisi modeli LG G7 olarak adlandırmayacaktı. Bu gelişmelerin ardından şirketin en tepesindeki isimden gelen bir emir ile tüm ekip yeni amiral gemi modeli üzerinde yapılan çalışmaları durdurdu ve her şeye sıfırdan başladı.


LG G7'nin Sızdırılan Görüntüsü, Ultra İnce Çerçevelere İşaret Ediyor
Görünüşe göre geliştirme ekibi, LG'nin CEO'su tarafından gelen emir karşısında şirketin doğrudan rakipleri karşısına çıkacağı amiral gemisi modeli hazırlamak yerine bu son gelişmeler üzerine çalışmaları durdurma kararı aldı. Kararında kesin olan LG Başkan Yardımcısı Jo Seong-jin daha iyi bir cihaz ile rakiplerin karşısına çıkmak istiyor.

Bu kararın kesin olduğunu düşündüğümüz zaman G7'nin veya firmanın bir sonraki amiral gemisi akıllı telefon modelinin son birkaç yıldır bir LG geleneği olan MWC fuarında duyurulmayacak diyebiliriz. Yeni cihaz büyük ihtimalle daha ileri bir tarihte özel bir etkinlik ile beraber duyurulacak.

Elbette, LG'nin bir sonraki amiral gemisi için ortaya çıkan bu belirsiz durumun bir sebebi var. Firma daha iyi ve daha dikkat çekici bir akılı telefon modeli geliştirerek kullanıcıların dikkatini çekmeyi hedefliyor. Elbette diğer rakiplerinden daha geç bir tarihte cihazlarını piyasaya sürerek satış sayılarında bir düşüş yaşayabilir. LG G7 ile ilgili yeni sızıntılar geldikçe sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.
LG'nin Yeni Amiral Modeli G7 İçin Her Şey Sil Baştan Yapılacak
 
Üst Alt