LG Optimus Black Sorunları ve Çözümleri Hakkında ! Ana Konu

Sponsorlu Bağlantılar

Sorunlarınız Çözüldümü ?

• Evet

Kullanılan: 7 30.4%
  • Hayır

Kullanılan: 16 69.6%

• Kullanılan toplam oy
    23

hayyam27

Üye
kardeşim arada bende de oluyor bu hata ama hafıza kartını çıkarıp takıonca düzeliyor yada tel kapatıp geri açıyorum hafıza kartı bozulmuş olabilir bir yeni hafiza kartıyla dene yada kartın içindeki bilgileri bilgisayarla al bir biçimlendir tekrr dene bence

alaStar

alaStar

Üye
Beyler telefonunuzu eğer istanbuldaysanız usanmayın servisin yollarını aşındırın bende şebeke sorunu vardı ,telefona günde 3 4 kez rom atınca artık hata vermeye başladı tabi :-) servise 4. Götürüşümde anakartı değiştirdiler saolsunlar çünkü onlarda biliyolar ki 5. Kez götürürsem bana bi L9 vermek zorunda kalacaklar:-)

• Beğen
Tepkiler: ofpistan

kuluncak

Üye
Oğlum telefonla oynarken kahramanı hızlı hareket etmiyor diye telefonun camını ısırmış, cam da çatlamış tabi,
bu linkteki camı alsam kendim takabilir miyim acaba? Teşekkürler şimdiden...
Arkadaşlar forumda lg optimus black hakkında sorunu olan arkadaşlar bu başlık altında, özellikle etiketleme işlemi yaparak belirtirlerse sorunlarını elimden geldiğince hepsine cevap vermeye çalışacağım..

Arkadaşlar Burada yazılanlar olursada okumadan soru sormamanızı tavsiye ederim, çünkü tekrar tekrar aynı şeyleri yazmıyalım.. Ana konu olsun ;)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Etiketleme işlemini : Konuyu beğenirseniz dahi muhakkak oraya yönleneceğimdir.. güncell olarak sorunlarınıza çare bulmaya çalışacağım... Bilginiz olsun...

İyi günler.

Oğlum telefonla oynarken kahramanı hızlı hareket etmiyor diye telefonun camını ısırmış, cam da çatlamış tabi,
bu linkteki camı alsam kendim takabilir miyim acaba? Teşekkürler şimdiden...technoshark yardım etmedin?

enver_techno

enver_techno

Üye
bu linkteki camı alsam kendim takabilir miyim acaba? Teşekkürler şimdiden...

bu linkteki camı alsam kendim takabilir miyim acaba? Teşekkürler şimdiden...technoshark yardım etmedin?
Profesyonel bir şekilde yapabilirsen tak , ama baktın ki olmuyor; fazla kurcalamadan servise yaptırmanı tavsiye ederim.

asdf4236

asdf4236

Üye
arkadaşlar bende lg optimus l5 var widgetlar kısmında mesela google play 2x2 havadurumu 3x2 gibi şeyler var bunlar nedir?kaldırma silme gibi birşey yapabilir miyim?

elmas7262

elmas7262

Üye
Merhaba. Ben telefonumun yazılım güncellemesini yaptım her şeyden memnunum fakat instagram uygulamasında sorun yaşıyorum. Önceden fotoğraf atabiliyorken şimdi fotoğrafı kırpıp efekt yerine geçince fotoğraf gözükmüyor. Uygulamayı sildim yükledim, daha düşük sürümler yükledim yine olmadı. Ne yapabilirim sizce?

PrimaryPlayer

Üye
Hayırlı akşamlar. Günlerdir çektiğim bı sıkıntı var. Yaklaşık 1 ay önce Bim'den Lg Optimus Black P970 markatelefon aldım. ICS falan güncelledim gayet mutlu mesut geçiniyordum fakat son zamanlardatelefonu sarja taktıgım zaman problem yaşıyorum. Mesela şarj %5 oluyor. Şarja takıyorum cihazı 5-10 dakika sonra otomatik olarak duruyor ve ekranda 'Pil tam dolu' yazıyor. Fakat şarja bakıyorum %6 falan ama 'Pil tam dolu' diyor. Daha sonrasında sarja takıyorum 15-20 dakika boyunca %1 dahi artmıyor hep olduğu yerde kalıyor hatta bazen mesela %5'ken , %4 e bile düşüyor. Kısacası bı sorun hayatımı bile cok olumsuz yönde etkiledi yardım ederseniz çok sevinirim. Allah razı olsun şimdiden.

enver_techno

enver_techno

Üye
Hayırlı akşamlar. Günlerdir çektiğim bı sıkıntı var. Yaklaşık 1 ay önce Bim'den Lg Optimus Black P970 markatelefon aldım. ICS falan güncelledim gayet mutlu mesut geçiniyordum fakat son zamanlardatelefonu sarja taktıgım zaman problem yaşıyorum. Mesela şarj %5 oluyor. Şarja takıyorum cihazı 5-10 dakika sonra otomatik olarak duruyor ve ekranda 'Pil tam dolu' yazıyor. Fakat şarja bakıyorum %6 falan ama 'Pil tam dolu' diyor. Daha sonrasında sarja takıyorum 15-20 dakika boyunca %1 dahi artmıyor hep olduğu yerde kalıyor hatta bazen mesela %5'ken , %4 e bile düşüyor. Kısacası bı sorun hayatımı bile cok olumsuz yönde etkiledi yardım ederseniz çok sevinirim. Allah razı olsun şimdiden.
Önce bataryasını değiştir, sorun gitmezse cihaza en baştan hard format at, yine olmazsa servise ver.

elmas7262

elmas7262

Üye
bataryasını değiştirebilirsiniz arkadaşın dediği gibi olmazsa servis

Sin007

Sin007

Üye
Eline sağlık Emeğe sayğı Göstermek lazım

ermanzohre

Üye
BEN TELEFONUMU 2.EL OLARAK ALDIM . BU TELEFONA CYANOGENMOD 10.3 YÜKLENEREK SÜRÜMÜ 4.3 YÜKSELTİLMİŞTİR. FAKAT BEN BUNDAN HİÇ MEMNUN DEĞİLİM . TELEFON ÇOK YAVAŞLADI VE ŞARJINI SU GİBİ AKIP BİTİRİYOR ORJİNAL 2.3 SÜRÜMÜNE GERİ DÖNMEK İSTİYORUM BU KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

fmerthakan

fmerthakan

Üye
Merhaba, Telefonu kisa bir sure once 4.04 surumune guncelledim fakat memnun kalmadim. Nasil eski haline yani 2.3 e dondurebilirim?

Üst Alt