LG Optimus Black Sorunları ve Çözümleri Hakkında ! Ana Konu

Sponsorlu Bağlantılar

Sorunlarınız Çözüldümü ?

• Evet

Kullanılan: 7 30.4%
  • Hayır

Kullanılan: 16 69.6%

• Kullanılan toplam oy
    23

darkblue01

Üye
merhaba arkadaşlar. v30a yüklemesinden sonra telefonun ekranı dönmüyor, döndürme ayarları açık ve her türlü ayarı da kontrol ettim. araştırdım bazı arkadaşlar telefonu fabrika ayarlarına döndürün düzelir demişler, -Ayarlardan -Yedekle ve Sıfırla -Fabrika Verilerine Sıfırla yı seçip sıfırladım ama sonuç yok. Olmayınca da geri yükledim teli. Çözüm önerisi olan var mı???

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
merhaba arkadaşlar. v30a yüklemesinden sonra telefonun ekranı dönmüyor, döndürme ayarları açık ve her türlü ayarı da kontrol ettim. araştırdım bazı arkadaşlar telefonu fabrika ayarlarına döndürün düzelir demişler, -Ayarlardan -Yedekle ve Sıfırla -Fabrika Verilerine Sıfırla yı seçip sıfırladım ama sonuç yok. Olmayınca da geri yükledim teli. Çözüm önerisi olan var mı???

öyle bir sorun açıkçası hiç duymadım, ama yukarıdaki bildiğim çubuğundaki ayarları normal miydi? Oradan kontrol ettiniz mi acaba?

alaStar

alaStar

Üye
Ekran döndürme sadece uygulamaların içerisinde geçerli biliyorsunuz değil mi ?

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
Ekran döndürme sadece uygulamaların içerisinde geçerli biliyorsunuz değil mi ?

Yani mesaj yazarken oyun oynarken aktif oluyor, arkadaş acaba şey mi sandı :) normal ekranıda döndürüyor gibisinden mi zannetti CM lerdeki gibi ?

alaStar

alaStar

Üye
Olabilir bende ondan dedim eğer öyle biliyosa yanlışbiliyo :)

• Beğen
Tepkiler: technoshark

darkblue01

Üye
arkadaşlar internette gezinirken, ya da resimlere bakarken dönmesi gerekir değil mi, oyun gibi uygulamalarda zaten dönüyor ekran sensörle ilgilisi yok, hani at görmediysek b...kuna da basmadık değiliz, sensör mü arızalı yoksa yazılımsal bir arıza mı var bir türlü anlayamadım, yeni güncelleme çıktığında düzelmezse servis gerekecek galiba. sağolun.

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
Yok estf. resimlere bakarken aynen dediğin gibi dönmesi lazım dönmüyor ise sensörde sorun vardır.. bi tamire götür sen istersen.

darkblue01

Üye
ok. teşekkürler.

alaStar

alaStar

Üye
Bu bir duyurudur ; arkadaşlar deneyeniniz var mı bilmiyorum bir rom denedim ve şu ana kadar bir cm10 romundan ilk defa bu kadar memnun kaldım bu romun adı slimroms cm10.1 konusuna ekledim isteyen indirip deneyebilir :good: yani bu romu kim optimize etmişse olmuş bu rom:)

enver_techno

enver_techno

Üye
Bu bir duyurudur ; arkadaşlar deneyeniniz var mı bilmiyorum bir rom denedim ve şu ana kadar bir cm10 romundan ilk defa bu kadar memnun kaldım bu romun adı slimroms cm10.1 konusuna ekledim isteyen indirip deneyebilir :good: yani bu romu kim optimize etmişse olmuş bu rom:)
İçeriğinin görselleri var mı? ve detaylı anlatımı.

salih1478

Üye

kamera çekiminde filan bir sorun var mı herhangi bir bug filan

- - - Eklendi - - -

birde mesela bu jellybean launcherni kullanmak itemiyorum başka bir launcher kullanınca sorun yaratıyor mu cm10.1 de sorun yaratıyorduda

PalmerTech

PalmerTech

Üye
arkadaşlar official ICS yükleyince,

1. Mesaj yazmada kasma oluyor mu?
2. Pil ne kadar gidiyor?
3. Telefon kasıyor mu?

enver_techno

enver_techno

Üye
arkadaşlar official ICS yükleyince,

1. Mesaj yazmada kasma oluyor mu?
2. Pil ne kadar gidiyor?
3. Telefon kasıyor mu?

mesaj kasma yapmıyor pil bende 1,5 gün gidiyor
telefon çok yüklenirsen bazen donuyor ki o da her rom da öyle

• Beğen
Tepkiler: Yönetici___
PalmerTech

PalmerTech

Üye

mesaj kasma yapmıyor pil bende 1,5 gün gidiyor
telefon çok yüklenirsen bazen donuyor ki o da her rom da öyle

1,5 yıl önce black vardı satmıştım sırf bu mesajda kasma yüzünden. hiç uygulama açık değilken boş ram kaç oluyor?

- - - Eklendi - - -

bir de internete girince çok ısınıyor mu telefon?

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
1,5 yıl önce black vardı satmıştım sırf bu mesajda kasma yüzünden. hiç uygulama açık değilken boş ram kaç oluyor?

Bende neredeyse 1,5 yıldır kullanıyorum ve mesajda kasma gibi bir sorun yaşamadım, ayrıca internete girerken bile herhangi bir ısınma ile karşılaşmadım ancak taşınabilir erişim noktası yapınca birazcık ısınma olduğunu biliyorum.

Herşeye rağmen on numara cihaz :)

alaStar

alaStar

Üye
kamera çekiminde filan bir sorun var mı herhangi bir bug filan

- - - Eklendi - - -

birde mesela bu jellybean launcherni kullanmak itemiyorum başka bir launcher kullanınca sorun yaratıyor mu cm10.1 de sorun yaratıyorduda

Kamerada sorun yaşamadım bende milauncher kullanıyorum sorun yaşamadım

enver_techno

enver_techno

Üye

- - - Eklendi - - -

270 MB'ı gördüğümü bilirim. (max)
İnternette fazla ısınmıyo benimki . ama normal kullanıma göre biraz ısındığını hissedebiliyorsun.

PalmerTech

PalmerTech

Üye
arkadaşlar, official rom kullanacam ben, sadece mesaj yazarım, günde 10-15 dk konuşurum, whatsapp sürekli olarak arkaplanda olacak. Yani telefon özelliği kısmını yoğun kullanıyorum :)

Cihazın şarjı 1 gün gider mi? Ona göre birazdan sipariş verecem.

alaStar

alaStar

Üye
Gideri var :oke: :ehe:

Üst Alt