Lg Optimus Black Brick(Logoda takılma) Çözümü.. Sadece 3 dakikada Telefonunuzu kurtarın..

Sponsorlu Bağlantılar

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar yardım istiyorum lütfen
telefonda orjinal ICS kuruluydu, rom manageri yükleyerek cwm yüklemek istedim fakat telefon LG logosunda Security error hatası verip 1-2 saniye sonra hemen kapanıyor, brick oldu herhalde, bu konudaki flashlamayıda yapamadım dosyaları ve ayarları düzgün yapıyorum ama Start dediğim zaman %50'ye gelince error veriyor, neden olabilir neyi eksik yapıyorum acaba lütfen yardım edin kafayı sıyırmak üzereyim

kardeş öncelikle bu işlemleri wp xp yada wp7 de yönetici modunda yapabilirsin olmuyuorsa usb portu değiştirerek dene vede en önemlisi driver yükleyip telefonu pc ye tanıtmanız gerekir

hiqhpower

Üye
ya kardeşim ben sana ne diyeyim nasıl dua edeyim bilmiyorum Allah senden yüzbinlerce kez razı olsun kardeşim ben telefondan umudumu kesmiştim ama varya adamın dibisin kardeşim beni mutlu ettiğin gibi Allahta seni mutlu etsin kardeşim Allah razı olsun çok ama çok teşekkür ederim

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim sende saol :)

i_cakmak

i_cakmak

Üye
çook sağol kardeşim kurtardın telefonu

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim ;-) :-D

hakkı_58

Üye
telefonmu cevap vermiyor lütfen yardım edin

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
işlemleri uyguladınız mı?

armgnaltn

Üye
arkadaşlar merhaba ben bu işlemi uyguladım ama ekrana lg logosu gelip gelip gidiyor ama hala açılmıyor ne yapmalıyım

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
başka usb portunda dene ve sft işlemi tamamlayınca kabloyu telefondan çek

i_cakmak

i_cakmak

Üye
çooooook teşekkürler dostum

• Beğen
Tepkiler: alaStar
fmerthakan

fmerthakan

Üye
Bu yontem lg e460 L II de ise yarami? Cunku bendede security eror hatasi var

• Beğen
Tepkiler: alaStar
alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Telefonuna göre romu bulursan işlenler aynı

iblah60

iblah60

Üye
birde bu resimler gözükmüyo...

ffac

ffac

Üye
arkadaşlar sft linki kırık tel gitti lütfen yardım lg 4x te aynı yöntemle çözülürmü lütfen yardım

enver_techno

enver_techno

Üye
Çok uzun bir aradan sonra herkese merhaba :)
Benim eski LG OB power tuşu bozulmuş, G key ile power tuşunun fonksiyonlarını yer değiştirebilir miyim? Root ya da rom değişikliği farketmez, stabil olsun yeter.
Teşekkürler..

mp2934

mp2934

Üye
arkadaşlar android için en iyi ve resimli yani albüm kapaklı müzik indirme uygulaması nedir

Kaan8184

Kaan8184

Üye
Bunun LG P-880 için olanıda varmı ?