lg optimus 2x için yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cosmo61

cosmo61

Üye
    Konu Sahibi
lg optimus 2x için yardım
arkadaşlar azerbeycandan 3gün önce lg optimus 2 x geldi süper ötesi bir makina tahmin ettğimden fazlasını karşılıyor yanlızca bir sorum oluca kullannan arkadaşlar varsa telefonun altında 2 adet hoparlör var ama yanlzıca biri çalışlıyor ıphone 4'lerdeki gibi sizce vardamı çalışmıyor yoksa başka bir amaçlamı ilgili vede seslideyken arama gelince teledonu ters çevirince sesi kısılmıyor sizce nedendir tüm ayarlarını tek tek denedim yaptım olmadı resetledim yine yok :((

cosmo61

cosmo61

Üye
    Konu Sahibi
kimse bu konu hakkında bilgisi yokmuu adminnn...!

technoshark

technoshark

Üye
Merhaba, telefonun öncelikle hayırlı olsun kimsenin cevap vermemsi normal çünkü türkiyede olmayan bir telefon hakkında bilgi istiyorsunuz :)

Fakat tahminlerimi size anlatayım, iki hoparlörden ses neden gelmiyor pek bilmiyorum tahminde edemiyorum ama , ters çevirince sesinin kısılmamasına gelince ayarlar bölümünden o uygulama ayarını düzenlemeniz gerekicek sonrasında ters çevrildiğinde sesi kısılacaktır..

Kolay gelsin:oke:

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady

ridvan79

Üye
evet arkadaşın dediği gibi ayarlarda hareket bölümü var orda beliriliyorsun ve iki hoparlörde çalışıyor bende sizde bir sorun olmalı yada tek hoparlör var iki taraftanda ses veriyor olması lazım

syts24

Üye
Arkadaşım takip ettiğim kadarı ile ikisi hoparlor değil biri mikrofon diğeri hoparlor.
arkadaşlar azerbeycandan 3gün önce lg optimus 2 x geldi süper ötesi bir makina tahmin ettğimden fazlasını karşılıyor yanlızca bir sorum oluca kullannan arkadaşlar varsa telefonun altında 2 adet hoparlör var ama yanlzıca biri çalışlıyor ıphone 4'lerdeki gibi sizce vardamı çalışmıyor yoksa başka bir amaçlamı ilgili vede seslideyken arama gelince teledonu ters çevirince sesi kısılmıyor sizce nedendir tüm ayarlarını tek tek denedim yaptım olmadı resetledim yine yok :((

technoblue

technoblue

Üye
arkadaşım öncelikle hayırlı olsun smartphone'nun. tasarımı ve özellikleri çok başarılı. gelelim konumuza. iphone'larda çift hoparlör yok. herkes aynı hataya düşüyor ama çift hoparlör yok. sadece soldaki kısım hoparlör. sağdaki kısım mikrofon. optimus 2x'de de durum böyle olabilir.

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady

ararat04

Üye
kardeş bende ayni tel var ayni sorunlar bende de var ???????????????

bulutlar esiri

Üye
Bende de ayni tlf var. Romanyadan aldım ve tek hoporlerden ses geliyor diğeri mikrofon için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt