LG ND8520 Speaker(IPOD/IPHONE/IPAD) Dock

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ocean258

Ocean258

Üye
    Konu Sahibi
LG ND8520 Speaker(IPOD/IPHONE/IPAD) Dock
Enteransan bir ses sistemi yakından gören varmı bilemiyorum evimin bir köşesinde olsa fena olmazdı hani :)

[video=youtube_share;iJ1XOkXfkY4]http://youtu.be/iJ1XOkXfkY4[/video]

Özellikleri
Cihaz, Apple cihazlarının en son jenerasyonunu (ve eski jenerasyonları) tam kapsamıyla desteklemektedir. iPod, iPhone veya iPad cihazınızın işlevselliğine tam kapsamlı erişebileceğinizden emin olabilirsiniz.

AKILLI TELEFON UYGULAMASI ÜZERINDEN UZAKTAN KUMANDA
Pratik akıllı telefon uygulama dosyası, müzik çalmanın ve radyo fonksiyonunun yanında, bağlanmış bir USB stick üzerinde tarama yapmanızı sağlıyor. Ayrıca uyandırma fonksiyonu da ayarlanabiliyor.

EQUALIZER
Equalizer ön ayarları sayesinde sevdiğiniz türe ait müzikleri LG ses sisteminiz üzerinden mükemmel bir kaliteyle dinleyebilirsiniz.

BLUETOOTH ENTEGRE
Bluetooth desteği sayesinde rahatsız edici kablo bağlantısı olmaksızın mobil cihazınızdan en sevdiğiniz müzikleri dinlemenin keyfini sürebilirsiniz.

AKILLI DOKUNMATIK EKRAN
Kolay kullanım için sezgisel dokunmatik ekran. Kaynağı ve ilgili fonksiyonları keyifli bir şekilde jestler üzerinden kontrol edin.

PORTABLE IN (JACK)
Portable In bağlantısı üzerinden müzik ve diğer içerikleri doğrudan MP3-Player, Laptop ve benzerleri üzerinden doğrudan LG ses sistemine aktarabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: william75

william75

william75

Üye
tasarım çok değişik.. kaç watt bunun çıkış gücü??

Ocean258

Ocean258

Üye
    Konu Sahibi
2x20 wat ama görüntüsü çok güzel tasarım mükemmel olmuş :)

technoshark

technoshark

Üye
Gerçekten çok değişik bir tasarımı varmış, uzaktan kontrol işlevide cabasıymış beğendim.. Lakin fiyatıda beğendiren cinstenmidir bilginiz varmı ? Ne kadardır bu alet

Ocean258

Ocean258

Üye
    Konu Sahibi
türkiyede bulamadım ürünü ama yurt dışı fiyatı yaklaşık 340usd civarlarında :)

technoshark

technoshark

Üye
Eğerki Türkiye fiyatıda bu bahsedilen fiyat olursa iyi olur gibi :) çünkü gerçekten çok değişik bir tasarıma sahip ürün :) şık yani :)

Ocean258

Ocean258

Üye
    Konu Sahibi
O fiyattan burada satılırsa sırf tasarımı için satın alır insanlar :) Zeka küpü gibi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt