Yardım LG Leon (H324) root.

Sponsorlu Bağlantılar

kiraz.muhammed1

kiraz.muhammed1

Üye
    Konu Sahibi
LG Leon (H324) root.
Arkadaşlar ne yaptıysam rootlayamadım şu telefonu, denemediğim program kalmadı çıldırıcam. Amacım sd kardı ana hafıza olarak göstermek. Root lazımmış bunun için. Lazım olmayan bi yöntem varsa onu da denerim. Yeter ki kurtarın beni şu dertten...

Son düzenleme:

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
1- deneyin
2- deneyin
Bunlarıda dener misin.

kiraz.muhammed1

kiraz.muhammed1

Üye
    Konu Sahibi
1- deneyin
2- deneyin
Bunlarıda dener misin.

hocam malesef ikisinde de root strategy unavaible diyo...

kiraz.muhammed1

kiraz.muhammed1

Üye
    Konu Sahibi
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bu uygulamalar ile deneyip yapanlar var, bilemiyorum :hmmm

kiraz.muhammed1

kiraz.muhammed1

Üye
    Konu Sahibi
Bu uygulamalar ile deneyip yapanlar var, bilemiyorum :hmmm

lg leonun farklı sürümlerinde yapmışlar da bu h324tr işte türkiyeden mi kimse yapmamış anlamadım söyleyelim bu sürüme de yapsınlar bari nasıl ulaşırız ki???

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Yapımcısı XDA sitesinde sanırım hiç bakmamıştım, bu arada android sürümü kaç ?

kiraz.muhammed1

kiraz.muhammed1

Üye
    Konu Sahibi
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Birde bu yöntem varmış ama anlatılan uygulama 64 bit PC ler için geçerli.
1- PC telefonu görmeli yani driverı kurulu olmalı.
2- bunu indir WinRAR vb varsa sağ tıklayıp klasöre çıkarttır ve yükle.
3- Ayarlardan USB hata ayıklamasını aktif et.
4- Telefonu bilgisayara bağla MTP olarak.
5- Ve LG One Click Root uygulamasını açıp yönergeleri izle :)
Bu da uygulama kullanışı ile ilgili video;
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

kiraz.muhammed1

kiraz.muhammed1

Üye
    Konu Sahibi
Birde bu yöntem varmış ama anlatılan uygulama 64 bit PC ler için geçerli.
1- PC telefonu görmeli yani driverı kurulu olmalı.
2- bunu indir WinRAR vb varsa sağ tıklayıp klasöre çıkarttır ve yükle.
3- Ayarlardan USB hata ayıklamasını aktif et.
4- Telefonu bilgisayara bağla MTP olarak.
5- Ve LG One Click Root uygulamasını açıp yönergeleri izle :)
Bu da uygulama kullanışı ile ilgili video;
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

hocam ben bunu da denedim. her şey ilerliyo son download modda açıyorum port hatası veriyo %90'da....

kiraz.muhammed1

kiraz.muhammed1

Üye
    Konu Sahibi
Port hatası :hmmm farklı bir bilgisayarda denemeni öneririm, çalışacaktır :)

malesef kafayı yiyeceğim. port hatası derken lg ****** port hatası bilgisayarın yazılımıyla bi çakışma değil...

Denediğim 2.bilgisayar aynı hata

Son düzenleme:
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
malesef kafayı yiyeceğim. port hatası derken lg ser ial port hatası bilgisayarın yazılımıyla bi çakışma değil...
Birde o hatadan sonra USB kabloyu çıkartıp, telefonu kapat. Sonra hızlıca Start + ses açma tuşu ve USB kabloyu takmaya çalış. Bilemiyorum böyle de yazmışlar.

kiraz.muhammed1

kiraz.muhammed1

Üye
    Konu Sahibi
Birde o hatadan sonra USB kabloyu çıkartıp, telefonu kapat. Sonra hızlıca Start + ses açma tuşu ve USB kabloyu takmaya çalış. Bilemiyorum böyle de yazmışlar.

şimdi attığım hata için mi? az önce düzenlemiştim.
Olmuyor hala, bi cozum onerebilecek var mi ya da adamlarla iletisime gecebilecek??

xfce5

xfce5

Üye
Bende de var bu lanet olasından. King"o"root'a güvenme, birkaç kişinin telefonu açılmaz hale getirmiş. Geri kalanları da denedim, özellikle bu telefonda 5.0.1 biraz yeni sanırım henüz çalışan bir yöntem bulamadım. Bir kısmına da ben bulaşmadım çünkü telefonu brick (açılmaz) duruma getirmesi katlanılabilir bir olay değil.

Başarabilirsen yaz ben de mağdurum :) Tek tavsiyem özellikle h324 denmiyorsa deneme, leon'un birkaç modeli var.

kiraz.muhammed1

kiraz.muhammed1

Üye
    Konu Sahibi
Bende de var bu lanet olasından. King"o"root'a güvenme, birkaç kişinin telefonu açılmaz hale getirmiş. Geri kalanları da denedim, özellikle bu telefonda 5.0.1 biraz yeni sanırım henüz çalışan bir yöntem bulamadım. Bir kısmına da ben bulaşmadım çünkü telefonu brick (açılmaz) duruma getirmesi katlanılabilir bir olay değil.

Başarabilirsen yaz ben de mağdurum :) Tek tavsiyem özellikle h324 denmiyorsa deneme, leon'un birkaç modeli var.

Bakalım ulaşmaya çalışıcam kingoroot'a mail atmıştım sen demeden önce. update'i bekle diye cevap geldi. Artık sağı solu yırtmamız gerek. Tek sözüm o vatandaki görevli kadına; e4g alıcakken dişiliğini kullanıp bunu aldırttı bana, alacağı olsun:DD XDA'ya da üye olup konu açtım şimdi. yoksa çekilmeyecek şu telefon, hafıza mevzusu ömrümü yedi ömrümü...

Son düzenleme:
xfce5

xfce5

Üye
Bakalım ulaşmaya çalışıcam kingoroot'a mail atmıştım sen demeden önce. update'i bekle diye cevap geldi. Artık sağı solu yırtmamız gerek. Tek sözüm o vatandaki görevli kadına; e4g alıcakken dişiliğini kullanıp bunu aldırttı bana, alacağı olsun:DD XDA'ya da üye olup konu açtım şimdi. yoksa çekilmeyecek şu telefon, hafıza mevzusu ömrümü yedi ömrümü...

Kingroot'un eski sürümlerini falan denedim, 10 binden fazla kişi istemiş gösteriyor o sürümlerde. Pek umudum yok ama bekleyelim. Bi de rootlasan da düzgün rom yok, çoğu leon 4g için. Gerçi sırf içindeki LG saçmalıklarını kaldırıp yer açmak için bile rootlamaya değer.

Maximum Game

Maximum Game

Üye
Benim de aynı dertten başım yandı. Hâlâ çıkmadı mı bi root yöntemi ? :aklikarismis:

Maximum Game

Maximum Game

Üye

GELDİİ!!!