LG L80 D370TR Hiç bir şekilde açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

TheYellowSubmarine

Üye
    Konu Sahibi
LG L80 D370TR Hiç bir şekilde açılmıyor
Selamın aleyküm hayırlı bayramlar , elimde LG L80 D370TR model bir telefonum var.Telefonum mart ayından itibaren rafın üstünde öylece kapalı bir vaziyette durmaktadır.Sebebi şu ki telefonum iyi çalışıyordu ve son zamanlarda da mor ekran hataları açılma sorunları baş göstermeye başladı.Bende flash tool ile rom atayım dedim.Telefonu laptopa bağladım usb kablo ile sonra ise telefon kapalı vaziyette iken - ses tuşuna basıp kabloyu taktım ancak mor ekran hataları yine baş gösteriyordu.Telefonun bir kaç yerini silince telefonum fastboot moduna girdi.İnternetten sorunun çözümünü aramak için sitelere giriyor , deneme yanılma yöntemi ile telefonumu ayağı kaldırmaya çalışıyordum ki ordaki talimatları yapınca telefonum açılmaz hale geldi.Telefonu laptopa USB kablo ile bağlayınca artık QHSUSB_BULK olarak görüyor şimdi.Qualcomm driverını kurunca Qualcomm HS USB Loader 9008 olarak görüyor ama devamında ne yapacağımı bilmiyorum.Şimdi düşük model bir telefonu yaptırmak içinde 100 - 150 TL civarında bir para ödemek te istemiyorum bu telefon için.Laptopta kullandığım işletim sistemim Windows 7 Ultimate x32.Yardımcı olabilecek varsa bana yardımcı olsun.

Üst Alt