LG HT-503SH Hakkında, Kullananlar, Yorumlar...

Sponsorlu Bağlantılar

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
LG HT-503SH Hakkında, Kullananlar, Yorumlar...
Malum Western Digital Hd player kullanıyorum ve bu player mkv filmlerde gelen dts sesleri çözmüyor. Bunun için ayrı bir ses sistemi alınması gerekiyor.

Optik girişli ve dış kaynaktan gelen dts kodlu sesleri çözebilen. Sadece hoparlör olarak everest H5402 var ama o da üretimi bittiği için zamanında 130 liraya satılan ürünü 2. el 250-300 arası fiyata vermek istiyor fırsatcılar.

Araştırdım ve karşıma bu sistem çıktı. Dış kaynaktan gelen dts sesleri çözüyor mu? Wd bağlantısını optik kabloyla yapacağım, tv ile bağlantıyı nasıl sağlarım? Hdmi kablo olmaz çünkü tv'de hd girişler askı aparatından ötürü kapalı. Farklı bir şekilde bağlamam gerek.

Sistem budur, eğer uygun fiyatlı aradığım özelliklerde sistem belirtebilirseniz bundan da memnun olurum. :oke:

dede147

dede147

Üye
onu alacagına biraz daha paraya kıy bunu al

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
İstanbul bilişimin fiyatları önemli deil, onlar 100 lirada yazsa stoklarında ürün olmadığı için gereksiz. Sitede hemen al linki olmayan hiç bir ürün ellerinde yoktur. Tamamen yalancı bir firmadır.

Kullandığım tv Lg o yüzden tek kumanda simplink özelliğini kullanmak için Lg istiyorum. Gösterdiğiniz üründe optik çıkış yok gözüküyor. Bana optik çıkış lazım, şuanda wd bağlayacağım gelecek aylarda ps3 bağlayacağım o yüzden dts çözmesi ( dış kaynaktan gelen) ve optik çıkışa sahip olması zorunlu. :oke:

dede147

dede147

Üye
sen bilirsin ama bu nasıl bir cihaz bilmiyorum ama hayranı cok yada z5500 düşün lg okadar süper değil emin ol

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Olabildiğince ucuza mal etmek istiyorum, çünkü ne kadar pahalı ürün alırsam ps3 alımım gecikecek. Bir an önce onu da halletmek istiyorum malum tatil falan 4 ay zamanımız var.

Fiyatına baktım da benim açıkcası max belirlediğim fiyat kafamda 400 lira. Keşke everest h5402 bulabilsem 100 liraya sorunu çözerdim. :)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bugün 405 TL'ye optik kablo ile birlikte aldım, mükemmel bir sesi var, sesi son ses açmam mümkkün değil. Çok güzel bir sistem tavsiye ederim.

Şimdi 4 ay ara veriyorum alımlara sonrasında ps3 geliyor. :)

dede147

dede147

Üye
hayırlı olsun ne diyelim

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
Bugün 405 TL'ye optik kablo ile birlikte aldım, mükemmel bir sesi var, sesi son ses açmam mümkkün değil. Çok güzel bir sistem tavsiye ederim.

Şimdi 4 ay ara veriyorum alımlara sonrasında ps3 geliyor. :)
hayırlı olsun :oke:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim. Ps3 sanırım 4 aya kalmadan elimde olucak. İşe başlıyorum finallerden sonra muhtemelen 1-1.5 ay içinde ps3'te tamamdır :)

n95sekiz

Üye
arkadaşlar ht503sh aldım ama sesi tat min etmedi önceliğim müzikti satan kişi seni tatmin eder dedi ama evde okadar iyi sesi yok gerçekten sesi canlı değil sanki. şimdi geri veriyimmi diye düşünüyorum 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz demişlerdi ne dersiniz bu konuda ne sesi daha kaliteli ne önerirsiniz yardım ederseniz sevinirim.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
arkadaşlar ht503sh aldım ama sesi tat min etmedi önceliğim müzikti satan kişi seni tatmin eder dedi ama evde okadar iyi sesi yok gerçekten sesi canlı değil sanki. şimdi geri veriyimmi diye düşünüyorum 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz demişlerdi ne dersiniz bu konuda ne sesi daha kaliteli ne önerirsiniz yardım ederseniz sevinirim.

Ben çok iyi olduğunu düşünüyorum. Hangi ürünle birlikte kullanıyorsunuz? Tv, uydu, ps3 ve wd hd player için kullanıyorum ben. Optik bağlantı yapıyorum nasıl bağladınız acaba ve ne ile kullanıyorsunuz?

Hayırlı olsun bu arada. :oke:

elive

elive

Emekli Yönetici
Ürün kendisi, sesi gerçekten çok iyi.. Şuan 399 TL ye DARTY den satın alınabilir.

Üst Alt