LG Güvenlik Kodu Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

DaDaSBy

Üye
teşekkürler arkadaşlar cok arıyordum. 4 tane 0 oldugunu hiç bir yerde bulamadım.

kincak13

Üye
bilen var ama ne olduğu yazmıyo
söyler misin

şebomm

Üye
bende lg kp500 var ve 0000 yazdığında kabul ediyo arkadaşlar ( teşekkürler bykarizma_77fb )

bvbvbvbv

Üye
bykarizma_77fb arkadaşım teşekkürler çok saol...

selim_oztav

Üye
lg lerde furmat atmasını biliyorum ama güvenlik kodunu kıramıyorum furmatın şiferesini sizlere vereyim 2945#*# furmat için gereken koddur güvenlik kodu kırma şifresini bilen yardım edebilirmi yardım etmek isteyen arkadaşlar şifreyi msn adresime yada feceye yollaya bilirmi selim_oztav hem fece hemde mesene selim öztav

slymnpmk

slymnpmk

Üye
LG Security Code:0000

• Beğen
Tepkiler: by efsane
Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
bu güvenlik kodunu nerden istiyo ama hangi hattaysan o hattın müşteri hizmetlerini ara yardımcı olurlar belki :oke:

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
bende telefonuma tupş kilidi koyacağım ama kod istiyor bulamadım o koduu

sezeres_

Üye
arkadaşlar
lg'nin tğm güvenlik kodları 1122 yada 112233 gibi ayarlanıyo.ben lg gs500w kullanıyorum 1122'ydi kodu eğer açamazsanız lg'nin müşteri hizmetlerini arayın.onlar tak tak hallediyolar.ok.iyi günler...

DaimaBesiktas

DaimaBesiktas

Üye
1809#*500#

Bu kodu telefonumuza yazıyoruz ve daha sonra factory reset yapıyoruz. 5 dakika bekledikten sonra telefonunuzu açabilirsiniz.Ve telefonunuz format atılmış durumda.Yalnız telefonunuzda kayıtlı olan her şey silinecektir bilginize.

Teşekkür isterim ama. :D

berkanbaydar

Üye
lg güvenlik kodunu verdiğin için çok teşekkürler onu çok aradım ve işe yaradı herkeze tavsiye ederim

Ocean258

Ocean258

Üye
Konudan hiç bir şey anlamadım.

malics

Üye
lg 315i güvenlik kodu yardim lütfen

malics

Üye
lütfen bir yardım lg 315 i model için güvenlik kodu kırma

Üst Alt