LG GM735 WM 6.1 den 6.5 yükseltme

Sponsorlu Bağlantılar

duran28

Üye
tşk

--------------- Ekleme ---------------

:hmmm

derdo.65

Üye
arkadaslar 6.5 türkcesi varmı

derdo.65

Üye
gm735 için stabilize 6.5rom acaba türkcemi kulanan arkadaşlardan rica etsek

----------Eklendi @ 12:26:30 ---------- Yazıldı @ 12:20:53 ----------

kardeş türkçe yamasınında linkini rica etsek verirmisin

i_mes

i_mes

Üye
Konuya ana başlık açılsa çok daha güzel olacak

atmaca777

Üye
s.a arkadaşlar bndede gm 735 wm 6.1 var ama bu telde video izleyemiyorum skyfire denilen programı indirmeye çalıştım ama olmadı ondan hariç çok program indirdim bn tel açmıyo hata veriyo sizden istegim şu nasıl video izlerim setapları nasıl yüklerim hangi dosyaları açıyo bu tel onu ögrenmek istiyorum lütfen yardım şşimdiden teşekkürler

boşver sky yi.sana uzardwebp i öneriyorum.flaşh programı içerisinde

niceetin

Üye
slm ya arkadaslar bende de 6,1 var ama nasıl 6,5 e yükseltirim rom dosyasını nasıl olustururum ben

korsannnn09

Üye
abı bu parola ıstıyo parola ney?

- - - Eklendi - - -

abı bu parola ıstıyo parola ney?

kdr_dnc

Üye
ARKADASLAR BEN BU TELEFONU WINDOWS MOBIL OLDUGU VE INTERNETTEN FILM IZLENEBILDIGI ICIN ALDM EN AZINDAN OLE BILIODUM AMA ızlenmıo opera falan hıkaye BIR PROGRAM KESFEttIM BU PROGRAM BIR TARAYICI INTERNETTEN SUPER FILM OYNATIYO PROGRAMI googleye uzard cab ındır yazıp ıkıncı sayfadan ındıre bılırsınız bır forum sıtesınde arkadasın bırı 6.5 yuklemıs acıkcası ımrendım bırde tv ızlemek ısteyen googleye hyper tv ızle yazsın sıteden medıa plaer ıle ızlenıo 6.5 rom yukleyebılen varsa lutfen bana mesaj atabılırmı sımdıden tesekkur edıyorum

kundas

Üye
Arkadaşlar bana bu telefonun programlarini link atabilir misiniz her türlü program olabilir

• Beğen
Tepkiler: Mobilator
Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici

ataner070

Üye
"""alıntıdır""" bu site ülkemizde engelli ktunnelden filan girersin artık... bunu kur arkadaşım bende sorunsuz... kolay gelsin güle güee kullan

Arakadaşım 6.5 bulduk diye sevinmiştik ama hem linkin şifresini vermemişsin, hem de türkçe linki vermemişsin. Sana zahmet bu linkin şifresi ile Türkçe linki verirsen çok seviniriz...

enes_58_90

Üye
henuz 6,5 demo asamasında arkadaslar bende aynı telefondan var elımde cok fazla program war wm61
ıstersenız bana yazın aradıgınız 1 prg var ıse yardımcı olurum
kardes bendede lg735 var ama elımde uyumlu hic bi tane ne program var nede oyun bu telefona windows market yulenmıyormu msn adresım [email protected] bana bi kactane program veya oyun yollayabılırsen sevınırım sımdıden tesekkurler
wm 6.5 romları mevcut arkadaşlar gm735 eigen için...benim telefonumda şu an o kurulu ve tamamen stabilize...hiç bir problemi yok... isteyen arkadaşlara link atabilirim...
kardes bana atabılırmısın rıca etsem [email protected]

Üst Alt